Звоночек• 06 июня 2024

Кошка каждый день ры#ает(

Добрый день.
Кошке 16 лет. Поведение нормальное. Бодрая и активная. Общительная. Ну в общем, ничего подозрительного нет. Но вот начала ры#гать каждый день. Она 10 лет на сухом корме проплан. Покупаю разный, для стерелизованых, деликат, классический и вывод шерсти.
Последние 2 недели её рвёт, то шерсть (ну, то понятно), то что съела, или уже переваринная пища, или просто вода... Я очень боюсь за неё. Правда, средств нет даже на приём у доктора.
Что делать девочки?
Может тут есть вет врачи , могут подсказать. Или знают к кому можно обратиться за консультацией бесплатной
meadchen• 06 июня 2024
Мою кішку, на жаль, рвало (в тому числі і шерстю, і кормом, і водою) через рак шлунку(( Але в неї були і інші симтоми - в´ялість, поганий апетит. Кішці було 5 років, не спасли( Якщо є бажання, можете написати мені в особисті - в мене залишились лікувальні гастро паштети і вологий корм для чутливого травлення (попередньо їй діагностували гастрит, намагались підбирати дієту). Можу з вами поділитись - там на пару тижнів може вистачити.
автор Звоночек • 06 июня 2024
Ответ дляmeadchen
Ой, дуже буду Вам вдячна. Пишу
Natalia505• 06 июня 2024
Навіть уявити страшно, як десятками років кіт їсть одне й те саме . Вироблене на заводі, штучно, без натуральних складників. Те що не існує в природі і нічого спільного з харчуванням тварини немає. Це як би людину посадити на одну ковбасу на десять років, аналогічно.Вона ж начебто з м´яса? Годують і страшно цим пишаються бо дорогий купила. За ці гроші ви можете годувати однією телятиною і червоною рибою щоденно кота.
Пузата Хата• 06 июня 2024
Есть деньги на проплан, но нет на ветеринара?
Душка-свекрушка)))• 06 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Сперечатися з вами не хочу, але ви зовсім не знаєте потреби кішки якщо порівнюєте ії з харчуванням людини. Кішки це облігатні ссавці, вони все життя потребують тільки білку. Як і леви, тигри та ін. харчуюються мясом. Професійний корм містить у своєму складі легкозасвоюваний білок, таурини (без яких кішка харчується неповноцінно) , інші амінокислоти та вітаміни. Зміну корму проводять тільки за потреби, коли організм в ході старіння потребує якихось додатків - корм для шкт, для сечовидільної системи та ін. Одна телятина та червноа риба недостатня без того ж таурину. Тим більше, дослідження доводять, що виникнення хвороб в тому віці як кішка автора, це прояви нормального процесу старіння, хоч натурою годуй, хоч кормом. Ніхто не може жити вічно.
Душка-свекрушка)))• 06 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Людина з Харкова, у вас совість є?
Вартість харчування пропланом і вартість аналізів і лікування неможливо порівняти.
Natalia505• 06 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вам про це краще розповість ветлікар, будь який лікар який розуміє що таке шлунково кишковий тракт,як він працює і які потреби в тварини. Немає потреби в штучних кормах коли є можливість годувати натуральною їжею. Це вигадка, тих хто тими кормами торгує і ледачих хазяїв. Повноцінне харчування кішки це взагалі смішна історія, з огляду на те звідки ці тварини вийшли і як вони почувались в природньому середовищі. З одомашненням тварин, ще котам нав´язали людську тупість.
Душка-свекрушка)))• 06 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Я ветлікарів знаю багато, найкращих лікарів Києва в найкращих клініках. І не просто ветлікарів, а завідувачів відповідних відділень та головлікарів. Я лікую свого кота від старості третій рік, тому маю величезне коло спілкування з лікарями. І думку їх щодо харчування знаю також. Тому не треба мені росказувати)) Гарного дня
Natalia505• 06 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А я президент всесвіту... Ви мене вмовили. Але я не стану пхати цю гидоту в свого кота. А ви продовжуйте лікувати від старості кота ( нещасна тварина) і дивуватись від чого він хворіє. Лікування від старості, очманіти можна...
Душка-свекрушка)))• 06 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Доживе ваш до 17, хвороби і вашого не оминуть, хоч чистим залотом годуйте. Вічного немає нікого. Будь яка істота старіє, набуває якусь хворобу і від неї помирає. Інакше не буває.
Natalia505• 06 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Це не змінить того факту що ви нічого не розумієте в біології. І процесах які відбуваються в шлунку тварини.
Аннуитет• 06 июня 2024
У моїй так починалась ниркова недостатність. Теж старенька вже була. Спочатку думала що рвота це нормально для кішок, особливо коли трави наїлась (я їй висаджувала вдома). Але потім після їжи почала блювати. Сумно таке вам писати, але вік кішки нічим не лікується Можете трішки домогти продовжити життя - до ветеринара, дієта, якісь підтримуючи препарати.
Пузата Хата• 06 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Людина з Харкова, у вас совість є?
Во-первых, при чем тут Харьков?
Во-вторых, лечение потребуется, даже если кота бесплатно осмотрят.
А небольшая пачка проплана стоит как визит к ветеринару.
Муууумие• 06 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Во-первых, при чем тут Харьков?
Ну если кормить вискасом, к вету, в принципе, особо и смысла нет ходить
Муууумие• 06 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Вы гений. Примите это как факт и живите с ним молча. Не нужно делиться с остальными.
Пузата Хата• 06 июня 2024
Ответ дляМуууумие
Между вискасом и пропланом много чего есть. Распиаренный пролан в полтора раза дороже условного Бритта, но ничем при этом не лучше.
Но речь не об этом. Автор 16 лет ежемесячно отдает сумму, которую нужно потратить один раз на визит к ветеринару.
Муууумие• 06 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Ну, знаете... У меня крупная собака и кормила я ее разным. От премиум до холистиков. Поскольку вес большой, жрет она много и если финансы ограничены, особо не разгонишься. Так вот на про плане состоянее собаки было самым лучшим.