Бабця в мештах• 06 июня 2024
Чи договодувати сумішшю?
Дівчатка, в кого малятка мало набирали за перші місяці -чи догодовували ви сумішшю? Якщо не догодовували, чи все ок надалі з розвитком дитинки?
Якщо коротко - синочку 2 місяці. Народився з вагою 3400, виписалися 3100. За перший місяць набрав всього 400 грам., за другий - 700 грам. Проте за другий місяць вигнав в зрості аж на 4 см. Вага зараз (2 міс.) - 4200.
Педіатр наголошує на тому, що він худенький(
Розвивається добре - агукає, проявляє інтерес до іграшок, тримає головку на животику. Єдина проблема - це погано спить вдень (по 20 хв.). Були у невролога, сказала все добре з малятком - просто несплюшка( Але і зі старшими так само було, спав по 20 хв., але там перебирав у вазі на 1 кг.кожного разу.
Дуже хвилююся через те, що педіатр каже, що в нього і ручки худенькі, і ніжки( І 4200 це мало для двохмісячної дитинки(
Чи варто догодовувати? Нічого в цьому не розуміюсь, адже старшого сина годувала грудьми до 1-го року.
Бабця в мештах
• 06 июня 2024
Ответ дляВареничніца
Так , договувати треба і при цьому зберегти ГВ за бажанням ,чому ні
Так, я дуже хочу зберегти ГВ. Тому і вагаюся, чи потрібно догодовувати(
Кудрі кручу сама• 06 июня 2024
То что худые ручки, может быть телосложение такое. У подруги девочка тоже такая была. Набирала вес, но ручки вот такие. В 2 мес вашего молока должно хватать с головой, я бы не докармливала
Бесбардак• 06 июня 2024
А чого це 700 - мало? Взагалі-то від 500 г набору за місяць вважають педіатри нормою.
Пес Патрон• 06 июня 2024
Насамперед догодовують зцідженим молоком мами. Бажано - не з пляшки.
Вам потрібен консультант з ГВ. Оцінити вагу дитини, складе графік набору ваги, росту, ІМТ, співвідношення ваги і росту, визначить, чи потрібно догодовувати, навчиь зціджувати і догодовувати з несмоктальних предметів, оцінить організацію ГВ, пошукає з вами причину низької ваги, що підправити, підтягнути, щоб стало краще. Може, там коротка вуздечка під язиком чи ще якісь особливості, які впливають на ефективне смоктання.
Бабця в мештах
• 06 июня 2024
Ответ дляБесбардак
Типу мало, якщо брати набір ваги за місяць( 4200
Умничка-помощничка• 06 июня 2024
А він голодний, плаче?
Дивляться не лише на вагу, а й на співвідношення вага/зріст.
Мій старший був у 2 місяці 3500, худенький, якщо вірно пам´ятаю, 58 см зріст, нижня межа норми. Народився трохи менше 3 кг.
Зараз йому 13, зріст 177 см і важить він 70 кг, зовсім не худий.
Менший у 2 місяці був 5100 і мене дуже сварили, що багато набрав (він народився 3600).
Ростуть вони абсолютно по-різному.
Бесбардак• 06 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
За місяць має бути не якась конкретна вага, а набір не менше 500 г.
Діти бувають різної статури, тут немає нічого поганого.
Страхованная• 06 июня 2024
Автор, 700гр за місяць це не мало. Може ручки-ніжки худі, бо ви ’не м´ясна порода’, як мені казала педіатр, коли я питала в неї про худі ручки-ніжки.
Бабця в мештах
• 06 июня 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
А він голодний, плаче?
Ростуть вони абсолютно по-різному.
Ні, не плаче. Поїв, і грається. Єдине, спатки хоче через деякий час -і спить по 20 хв, підкачаєш у ліжку -поспить іще 20 хв.....
Бабця в мештах
• 06 июня 2024
Ответ дляБесбардак
У нас бабуся маленька та худенька, а він дуже на неї схожий -та і чоловік не крупний....
Умничка-помощничка• 06 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Літо, жарко, влітку сон не такий міцний.
Я б не догодовувала.
Мало молока - це коли через півгодини після годування їсти просить.
Вночі скільки разів їсть?
Я б не догодовувала.
Вночі скільки разів їсть?
Страхованная• 06 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Моя теж спала по 20хв вдень, але якщо через 20хв дати цицю в зуби, то під´їдала і засинала вже на годину.
Бабця в мештах
• 06 июня 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я б не догодовувала.
Вночі скільки разів їсть?
Я б не догодовувала.
Вночі скільки разів їсть?
Через кожні 2 години прокидається, буває через 1,5 (якщо газики трошки турбують).
Бесбардак• 06 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Це теж впливає. В мене обох дітей крупні, навіть на УЗД під час вагітності вічно випереджали термін, то лікарі казали - а що ви хочете, ви теж не дюймовочка
Вони праві, ми з чоловіком обоє немаленькі (я не про зайву вагу)))))
Вареничніца• 06 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ну так це можливо.
Бабця в мештах
• 06 июня 2024
Ответ дляСтрахованная
А тут цицю витягуєш, і він все -прокидається, і далі не спить - грається.
Мелочунь• 06 июня 2024
Насколько я помню у вас нормальный набор веса за месяц. Мой вообще не набрал за первый мес, я докармливала, в итоге полностью перешла на смесь. Вот тогда начал набирать по кг в месяц и расти аж на 5 см в мес (так только первые 3 мес на смеси, потом меньше).
Моя сестра докармливала с 2 до 8 мес, все хорошо с детьми.
Галя із Дарниці• 06 июня 2024
Дивно у наш час не знати таких речей. Відкриваєте інтернет і дивитеся норми набору ваги. Якщо за останній місяць дитина набрала 700 грам, це хороший набір. Відкриваєте інтернет і шукаєте, як з´ясувати, чи достатньо дитина отримує молока. Підказка: знімаєте підгузок і рахуєте, скільки дитина разів пісяє на добу. Якщо 10-12, молока достатньо. Докори сумішшю призведе до того, що дитина буде нею наїдатися і природнім шляхом ваша лактація піде на спад.
Далі відкриваєте інтернет і шукаєте норми сну для дитини авком 2 місяці. Дивитися, наскільки дитина в них вкладається. Якщо явний перекос, вы його усуваєте. Якісь суб´єктивні висновки лікарів, одному худенькі ручки ніжки, без прив´язки до генетики, бо може там хтось з батьків такий, і дитина не порося, щоб її відгодовувати, другому-просто несплюшка, без з´ясування, що там з режимом у дитини.
Бабця в мештах
• 06 июня 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Все це читалося, і перевірялося.
Просто слова лікаря засіли в голові( І тепер переживаю (
Галя із Дарниці• 06 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Все це читалося, і перевірялося.
Лікар теж може бути некомпетентний. А якщо ви читали і перевіряли, то такі питання не будуть виникати. Є діти пухлі, є довгі і стрункі. Є мініатюрні. Хтось у рік важить 12 кг, а хтось 8, і обидва варіанти є нормою, тому що це оцінюється в сукупності, а не по товщині рук і ніг. Якщо у вас налагоджене гв, дитина пісяє більше 10 разів, у суміші немає необхідності. Якщо ви в принципі не проти гв, то давати суміш з необгрунтованих підстав -ну навіщо? По снах на 20 хв -розберіться з режимом. Розберетеся і стане краще, дитина не спатиме по таблиці, але плюс мінус матиме стабільний графік бадьорості і сну, а ви зможете планувати день. Зараз просто купа інформації, і це не диванні експерти її дають, а люди, які розуміються, і це дуже допомагає не робити дурниці і критично ставитися до таких коментарів лікарів.