Працівниця року• 06 июня 2024

Ретроцеребелярна кіста у дитини хто зтикався?

У дитини знайли ретроцеребелярну кісту у головному мозку. Були у лікаря лікування не призначили, сказали спостерігати. Ми не знаходимо місця, що думати, що робити, куди бігти. Можливо у когось була така ситуація, чи вилікували її? Прошу підтримайте хоч добрим словом, до мене хороші думки не приходять...
pragaElena• 06 июня 2024
А де ви були вже? Треба думка іншого лікаря, у Києві є спеціалісти

автор Працівниця року • 06 июня 2024
Ответ дляpragaElena
Порадьте у Київі спеціаліста. Ми були у двох невропатологів і одного нейрохірурга
pragaElena• 06 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Я не знаю спеціалістів, але на думці одного лікаря не зупиняйтеся, треба консультація ще декількох
Христя в тiстi• 06 июня 2024
У 95% не потребує лікування. 2 невролога і нейрохірург сказав спостерігати. Ви таки хочете операцію?
Не стесняюсь• 06 июня 2024
А що ви хочете робити? Лікування лише хірургічне, якщо є покази
На циголках• 06 июня 2024
Печалька конечно..а по симптомам что
автор Працівниця року • 06 июня 2024
Ответ дляНа циголках
Печалька конечно..а по симптомам что
Тошнота та головні болі

автор Працівниця року • 06 июня 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Та ні! Не опирацію! Я переживаю щоб все вірно було. Начиталась в гуглі всякого, тепер без сліз на дитину не можу дивитись
Христя в тiстi• 06 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ну так і в Гуглі пишеться, що більшість випадків не потребують лікування. Ви пішли до лікарів -вам сказали, що не потрібно лікування. Чого ви вцепилися в те найгірше, що написано вкінці ? Ще й дитину тим своїм станом тривожите. Ви як моя свекруха, ну все-інвалід, а чи буде довго жити?. І це, бляха, рідному сину.