Луноходик_Ик• 07 июня 2024

Грядки. Чем вы пропалывете? сапа или может есть другие инструменты?

Есть дача. Приезжаем а травы по уши я просто не успеваю за два дня все. Вот интересно может есть инструменты для облегчения прополки ? Подскажите покажите пожалуйста))
nadiyka.85• 07 июня 2024
Плоскоріз
ok1904• 07 июня 2024
Плоскоріз, з початку 2000 у мене
Бутербродница• 07 июня 2024
Руками і сапою
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляБутербродница
Руками і сапою
Я не встигаю. На сонці стояти вниз головою дві маленькі грядки і все.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 июня 2024
руками и сапкою, я чуть больше чем за полдня прополола около 2 соток
julia-678c• 07 июня 2024
Сапачкой
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Як? В мене 50 помідорів і 30перців 6 кущів баклажанів на це все пішов день, в траві не було видно рослини геть. Спина боліла жах наступного дня я вже нічого не могла робити. А це ж не всі грядки.
Губи з філером• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Легше 2-3 просапати коли зовсім малий бур ян, чим раз коли все щільно заростає
КАПСЛОЧНИЦА• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Значить саджайте менше, якщо не встигаєте. В мене теж спина поболювала і руки, мабуть я молодша вас, тому мені полегше.
Або беріть сапку з довгою ручкою, ну щоб меньше нахилятись
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
З довгою в мене, мені 40років але і в молодості коли мама просила їй сапати то треш.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
тоді не знаю....в мене бабуся ставила стільчик і отак сидячи сапала, але тоді вже руками
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляГуби з філером
То у вас бур´янів немає За тиждень такий капець особливо після дощу.
ЖаннаНеАгузарова• 07 июня 2024
Помідори, капуста, перець, огірки, цибуля, полуниця- на агротканину саджаю багато років. Все інше- плоскорізом сапаю, і ще в мене є така сапа з розпушувачем. Теж зручно - протягнув, полоса чиста))) Але в мене грунт пісчаний, на чорноземі мабудь буде важко
Нервогенератор• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Берите лопату и выкапывайте сорняки. Так гораздо легче. А тяпкой уровняли, подпушили уже чистую землю и красота
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну в мене якийсь сірий як пісок а всередині як камінь грунт. Колись це був чорнозем який років 6-7 не обробляли насіялось всякого, восени сіємо гірчицю як седарат. Але влітку то капець. Берізка, Лобода пирію слава богу мало, ватник то його взагалі нічого не бере. Хочу спробувати весною якийсь досходовий гербіцид....
АБВГДейка• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Со временем спину лечить дороже
АБВГДейка• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Моя мама просила электро сапу, читаю и не могу понять это игрушка или поможет все же
АБВГДейка• 07 июня 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А что такое плоскориз?
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
А что такое плоскориз?
Загугліть
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
В знайомих є насадка на тример для трави, як культиватор , прикольна. Мабуть щось таке мама ваша хоче. Тільки треба грядки під ширину робити.
Бутербродница• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Наймаю сусідку яка робить важку роботу
АБВГДейка• 07 июня 2024
Автом конечно молодец, я выросла в селе, огород ненавижу, я лучше куплю клубнику наемся чем горбатый спину, моя мама плачет всю жизнь тяпка лопата, сейчас спину не вылечить от боли ей и нимид уже не помогает.
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляБутербродница
Наймаю сусідку яка робить важку роботу
Та тут дачний кооператив немає кого наймати діти мої навіть за гроші не хочуть
АБВГДейка• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вот она попросила , а я не понимаю что ей нужно
АБВГДейка• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А смысл траву культивировать она же прорастет?
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
Я в селищі росла з 10років, на городі практично нічого не робила тоді. А зараз коли ковід війна, захотілося трохи. Але якщо рахувати, то не вигідно. Простіше все купити. Але смак продуктів звісно трохи відрізняється, огірок, картопля і полуниці зі своєї грядки від тих що продається в магазинах і на базарі в перекупів
автор Луноходик_Ик • 07 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
Вибирають після обробки граблями. В нас є культиватор але великий, для перекопки землі використовуємо.
ЖаннаНеАгузарова• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Для Беризки треба спеціальний гербіцид. Не загальний, а саме для неї.
Агротканина- моє все) півгорода нею застелене. Навіть гарбуз на нею саджаю. Дуже зручно. Прополки мінімум.
На осінь прибираю.
АБВГДейка• 07 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Здоровье важнее
75В• 07 июня 2024
Ответ дляnadiyka.85
Плоскоріз
Я теж за нього. Більш акуратна штука за сапу.