Прошу Вашої допомоги у підписанні петиції,про присвоєння звання Героя України (посмертно)моєму чоловіку 🙏
Не будьте байдужі,це займе хвилинку Вашого часу🙏
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Бо треба тоді платити 15 мільйонів. Для цього родичі це часом і роблять, просять присвоїти героя. Загиблі всі герої
При чому це? Ті гроші і так виплачують. Я вважаю, що щоб самолюбство своє потішити і заради додаткових ~1000, чи скільки там, до пенсії. Так, вони всі Герої і виокремлювати вважаю за непотрібне. Мій брат теж ходив на небезпечні завдання, евакуйовував загиблих і поранених(, але куля не вибирає(. А писати, що був хорошою людиною... Ну, таке. Цим знецінюють інших загиблих, ніби от саме мій був і порядний, і дитина лишилася, і віддав найдорожче, і, і, і, а всі інші загиблі тоді не такі? Всі віддали найдорожче і у всіх рідні не знають, як жити далі через втрату. Це просто маніпуляція. Орден і так всім загиблим видають, цього мало? А, квартиру ж ще можна отримати, вибачте, забула. Бо що ті мільйони, коли дитину підіймати треба, так?
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляlilu1990
А навіщо про це взагалі просити? Чому командир не подає?
Оот, у цьому і справа. Не кожен загиблий може бути представлений до такої високої нагороди, лише за видатні заслуги. А люди думають, що мій заслуговує, бо життя віддав. Цього недостатньо. Скільком із тих, на кого петиції писали, дали Героя?
Ответ дляsonechkook
Даже и квартиру. Ребёнок сиротой остался. Думаю автор с радостью бы вернула живого мужа, а не просила о петиции.
Фу. Как можно быть таким человеком
Inno4ka-ya• 08 июня 2024
Ответ дляdrive105
А что без звания не платят всем погибшим? Он же анонсировал, что всем платить будут
Насколько я поняла, только тем, у кого звание героя
Ответ дляsonechkook
Мені теж здається що у цьому виключно матеріальний інтерес
Ответ дляsonechkook
Вас тут не всі зрозуміють
Ответ дляlilu1990
Авторе, вам виплатили за чоловікову смерть гроші?
Бо ви мовчите, нічого не кажете.
Нащо вам звання героя для чоловіка?
Його не всім підряд дають, це так. Навіщо воно вам?
Бо ви мовчите, нічого не кажете.
Нащо вам звання героя для чоловіка?
Вам так важливо чи отримала я гроші???
Вас тільки це цікавить???
То не хвилюйтесь,не отримала ні копійки..
Для мене важливо щоб мого чоловіка нагородили посмертно.
Тому що він віддав своє життя,з перших днів на війні,хоча мав бронь,і достойну роботу.
Вас тільки це цікавить???
Вічна пам´ять і шана Герою!
Зараз усіх загиблих нагороджують посмертно орденом ’За мужність’ ІІІ ступеня.
Мій син спас поранених побратимів, але сам загинув, в липні 2023 року.
Ми, рідні створили петицію, зібрали 25000 підписів. Але командування ВЧ, де служив син, відмовило, спираючись на те, що заслуги сина вже оцінено в повному обсязі, в поданні на нагородження орденом ’За мужність’ ІІІ ступеня.
Це стандартна відповідь.
Не витрачайте сили і час на петицію, зібрані підписи не мають ніякого сенсу.
Хіба що спробуйте звернутись на пряму до командира ВЧ, але ймовірність позитивного рішення дуже низька.
Це стандартна відповідь.
Ответ дляNina-0a85
Вічна пам´ять і шана Герою!
Це стандартна відповідь.
Так,я знаю що імовірність дуже маленька,але вже хочеться довести до кінця..Залишилось 7000 підписів..не так легко зібрати підписи,як здається.Це дуже велика і тяжка робота..
Ответ дляlllano4ka
Вам так важливо чи отримала я гроші???
Вас тільки це цікавить???
Ні, я маю на увазі, щоб ви уточнили
Що на отримання допомоги ніяк не впливає наявність звання героя у чоловіка, бо це людей збиває з толку і можуть читати чисто матеріальний інтерес