lllano4ka• 08 июня 2024

Прошу Вашої допомоги у підписанні петиції моєму чоловіку

Прошу Вашої допомоги у підписанні петиції,про присвоєння звання Героя України (посмертно)моєму чоловіку 🙏
Не будьте байдужі,це займе хвилинку Вашого часу🙏

https://petition.president.gov.ua/petition/225568
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ для---Varvara---
Подписала.Мои соболезнования (
Дякую 🙏❤️

Nina-0a85• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
Так,я знаю що імовірність дуже маленька,але вже хочеться довести до кінця..Залишилось 7000 підписів..не так легко зібрати підписи,як здається.Це дуже велика і тяжка робота..
Є групи в ТГ, Фейсбуці, де сім´ї загиблих обмінюються підписами. Знаєте про це?
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляNina-0a85
Так, знаю.
Вже майже з усіма петиціями обмін був.
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляdrive105
Даже и квартиру. Ребёнок сиротой остался. Думаю автор с радостью бы вернула живого мужа, а не просила о петиции.
Фу. Как можно быть таким человеком
Фу тим, хто намагається маніпулювати. Я б теж брата повернути хотіла. Всі, у кого хтось загинув на цій клятій війні, хотіли б їх повернути. Фу маніпулювати і вивищувати своїх. Які заслуги конкретно у цього чоловіка? Що такого він зробив, щоб на Героя тягнути? Мій брат добровольцем пішов, до речі. Ніколи не служив, а пішов. У штурмову бригаду. Свідомо. Всі загиблі Герої!
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Насколько я поняла, только тем, у кого звание героя
Як добре, що Ви така далека від цієї теми! Дай Боже, ніколи не стикатися зцим болем! Всім платять
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Мені теж здається що у цьому виключно матеріальний інтерес
А який ще? Ви почитайте, як гризуться батьки з дружинами за виплати. Хоча на всіх вистачить тої суми. А за звання Героя до пенсії доплата і квартира у місті, де жив, здається так. Я свого часу багато на тему виплат перечитала, самі розумієте, у зв´язку з чим(.
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляsonechkook
По собі судите?
Одні гроші в голові???
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
Вам так важливо чи отримала я гроші???
Вас тільки це цікавить???
То не хвилюйтесь,не отримала ні копійки..
Для мене важливо щоб мого чоловіка нагородили посмертно.
Тому що він віддав своє життя,з перших днів на війні,хоча мав бронь,і достойну роботу.
Всі загиблі мали достойну роботу. Мій брат був частково придатним у воєнний час. Так що зВашого боку чиста маніпуляція. Гроші за законом Ви отримаєте все одно, зараз дуууже довго чекають, багато гине, довго документи збираються. Бюрократія. А щоб вшанувати Героя, необов´язково така висока нагорода. Вам видадуть орден За заслуги 3 ступеню, обов´ язково, нам через 4 місяці тцк принесли. Повісьте табличку, поставте меморіал, так багато хто робить
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляsonechkook
При чому це? Ті гроші і так виплачують. Я вважаю, що щоб самолюбство своє потішити і заради додаткових ~1000, чи скільки там, до пенсії. Так, вони всі Герої і виокремлювати вважаю за непотрібне. Мій брат теж ходив на небезпечні завдання, евакуйовував загиблих і поранених(, але куля не вибирає(. А писати, що був хорошою людиною... Ну, таке. Цим знецінюють інших загиблих, ніби от саме мій був і порядний, і дитина лишилася, і віддав найдорожче, і, і, і, а всі інші загиблі тоді не такі? Всі віддали найдорожче і у всіх рідні не знають, як жити далі через втрату. Це просто маніпуляція. Орден і так всім загиблим видають, цього мало? А, квартиру ж ще можна отримати, вибачте, забула. Бо що ті мільйони, коли дитину підіймати треба, так?
То хто вам не дає створити петицію,і розповісти який він був хороший??
Бо знаєте скільки треба вложити труда,і часу.
А вам лінь....все хочеться,щоб хтось зробив за вас...

sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
По собі судите?
Одні гроші в голові???
А у Вас? Що дасть це визнання? Ходити з гордо піднятою головою ’я дружина Героя’? Всі загиблі Герої! Ваш нічим не кращий! Повірте, всім байдуже на Вас, кожен має вже загиблого у сім´ї чи у оточенні, на жаль, а далі більше. Звання Героя знецінено такими, як Ви, кому аби дали. Вам вище написала людина, що дарма збираєте, але ж ні, глухо.
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
За ’хорошість’ Героя не дають). Тільки люди час витратять, а толку не буде
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляsonechkook
Я вашої поради не питала!!!
Зроблю те що вважаю за потрібне!
А ви робіть для брата,те що вважаєте за потрібне
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
А який час і труд, коли всі пишуть за шаблоном? Їй-Богу. Я розумію, що ця рана навіки і не заживе. Але чим раніше Ви зрозумієте що такі сім´ї сам-на сам у цій державі зі своїм болем, тим же краще для Вас. Такі реалії
sonechkook• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
Я вашої поради не питала!!!
Зроблю те що вважаю за потрібне!
Як маєте прохання про петицію, то будьте добрі різні думки почути. Не вважаю за доцільне роздавати наліво і направо високе звання Героя
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляsonechkook
Ну зрозуміло вже,що ви чекаєте,щоб вам все з неба впало...далі немає про що писати..
Чекайте..
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляsonechkook
Це ви про свого брата,тоді не буду сперечатися,згодна..не варто на ліво і на право розкидатися таким званням.
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляsonechkook
І думка ваша ,мене зовсім не цікавить.
lilu1990• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
Фу, як негарно ви відповіли

По факту вам правду пишуть. Якщо не дали зразу звання, значить не тягне вчинок Вашого чоловіка на це звання

Не розумію такої наполегливості.
автор lllano4ka • 08 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Фу, як негарно ви відповіли

Не розумію такої наполегливості.
Бачу вам багато,що не зрозуміти в цьому житті....
Тільки одне слово вивчили фу

lilu1990• 08 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
Тільки одне слово вивчили фу
Я розумію багато чого. Не розумію коли носяться з тими званнями як з писаною торбою. Людину все одно не повернеш
sonechkook• 09 июня 2024
Ответ дляlllano4ka
Тільки одне слово вивчили фу
Боже, як такій невихованій, грубій людині кортить, аж чешеться, вибити звання! Чоловіка не повернеш. Сподіваюся, він був не таким. Почитала петицію. І ви щиро вірите, що за оте дадуть Героя)? Як наче першокласник писав. Що головний сержант такого зробив? У окоп виходив раз на місяць, ховаючись за спинами піхоти? А піхота якраз-таки всі Герої, бо їх посилали на вірну смерть отакі от сержанти і командири. Видно з Ваших відповідей, що будете цим героєм тикати кожному потім, якщо дадуть. Невже за два роки від загибелі Ви ще не зрозуміли, що загиблих згадують лише, коли треба черговому депутатику чи голові вислужитись? А так за них забуто на другий же день. Нікому немає діла, крім родини. Може, колись потім держава оцінить подвиги полеглих, але не з цими ворюгами і колаборантами. І так, звання потрібно лише родині, щоб потім хизуватися ним. Чим орден гірший? Ви ж отримали його ще минулого року, чому про це не вказали у петиції, бо не ьадуть Героя)? Продумана особа
автор lllano4ka • 09 июня 2024
Ответ дляsonechkook
Все зрозуміло ти раша
автор lllano4ka • 09 июня 2024
Ответ дляsonechkook
Створило дві сторінки 😅не встигає переходити.
Мені вже боляче нічим не зробиш,не старайся.