Губка Боб• 08 июня 2024
А что делать, если поцарапала десну день назад и теперь в этом месте печет
Анонимарик• 08 июня 2024
Їсти по можливості не подразнючц їжу. Можна полоскати ромашкою чи можна підійти в стоматологію вам порекомендують чим краще
Губка Боб
• 08 июня 2024
Ответ дляЕллі89
Метрогіл дентал. Це хлоргексидин для ротової порожнини. Якщо за добу-дві не покращується, то треба буде йти до лікаря за антибіотиками. Рот- найбрудніше місце нашого тіла. А мозок недалечко і краще з тим не жартувати.
Ох...
Страшно....
Гербарія сушу• 08 июня 2024
Ответ дляГубка Боб
И вообще, они долго заживают?
С холисалом за один день буквально. Он и от воспаления и обезболивает отлично
Колгоспниця• 08 июня 2024
Ответ дляakaalla
Столовая ложка хлоргекседина на стакан воды и полоскать,так стоматолог говорила Дешевле всяких гелей
А лучше не разбавлять, он и так слабый