АяВсёЗнаю• 09 июня 2024

Хто купував такий крем?

Склад натуральний. Але чи він ефективний і чи не закупорює пори?
Чи не викликає подразнення очей?
Поділіться досвідом будь ласка.
Дякую.
БоВжеВільна• 09 июня 2024
Він не може бути натуральний, бо скис би на другий день
Бубль Гум)• 09 июня 2024
Из этой серии крем для рук нравится
Бронетапці• 09 июня 2024
Не шукайте натуральний, шукайте дієвий
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
откуда такие познания в косметике?
я делаю крем с 1998 года.
автор АяВсёЗнаю • 09 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Ну це звісно зрозуміло. Але ця марка відноситься до типу натуральної косметики. В мене подруга таку категорію взагалі не розглядає. Вона купує тільки професійну. Але ж ціни там мені не по кишені.
Масс маркет мені не заходить ніяк взагалі. Тому шукаю щось посередині.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июня 2024
Ответ дляБронетапці
Не шукайте натуральний, шукайте дієвий
задача производителя- произвести безвредное. Действенность крема условна. Дай бог, чтобы произошло увлажнение эпидермиса, кот. постоянно слущивается. Это физиология кожи.
автор АяВсёЗнаю • 09 июня 2024
Ответ дляБубль Гум)
Из этой серии крем для рук нравится
Мені теж. Я тільки в них крем для рук і купувала. Але чи варто інше купувати не знаю.
Пусин Кукин• 09 июня 2024
Цього крему не було, було інших 2 продукти Веледа, ціна завищена, як на мене.
МаксХмара• 09 июня 2024
Я колись купувала їх крем для обличчя з трояндою і мені не підійшов. Ще якийсь брала у Веледи для обличчя. На тому мої експепементи з цією маркою закінчилися.
Бубль Гум)• 09 июня 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Уход для лица у меня во много раз дороже.
А вот кремы для рук и гели для душа в Веледе хорошие
Алена -641f• 09 июня 2024
Мені ніякий( і взагалі Веледа якась не дієва, як на мене
МаксХмара• 09 июня 2024
Ответ дляБубль Гум)
А ви можете порівняти Веледу і Лосітан? Мені у Лосітан дуже подобаються гелі для душу, а от крем для рук, просто звичайний.
Бубль Гум)• 09 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Да, в Веледе кремы для рук более действенные. А из гелей для душа Локситан был миндаль, но он меня душил своей навязчивой отдушкой, хотя и увлажнял кожу
Сіґеле-міґеле• 09 июня 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Тільки спробувати.
МаксХмара• 09 июня 2024
Ответ дляБубль Гум)
Мені запах взагалі не шкодить, головне дія, щоб шкіра була зволожена. Дякую, подивлюся на креми для рук.
Бубль Гум)• 09 июня 2024
Ответ дляМаксХмара
Ну там такой запах, что перебивает духи, приторный химический миндаль
МаксХмара• 09 июня 2024
Ответ дляБубль Гум)
Я перебиваю кремом Елізабет Арден Зеленим чаєм.
Carin• 09 июня 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Так наоборот )
наКоблучках• 09 июня 2024
Я ось такий беру. Мені зайшов

https://makeup.com.ua/ua/product/1178706/#%2Foptio...