Все буде Україна• 09 июня 2024
допоможіть знайти шпалери, можливо в когось такі?
можливо хтось впізнає свої
потрібно підклеїти шматок
ширина 106 см, світло бежеві
потрібно підклеїти шматок
ширина 106 см, світло бежеві
Женщинас• 09 июня 2024
Шукайте в магазині шпалер або на ринку де продають шпалери. Буває що залишається залишки але треба вгадати тон бажано як найбільш схоже.
Из Виа-гры• 09 июня 2024
Автор не вийде нічого, треба пеклеювати всю стіну. Шматок завжди буде відрізнятися - бо шпалери вигорають
Все буде Україна
• 09 июня 2024
Ответ дляИз Виа-гры
там темне місце , не видно нічого і внизу, зараз там просто обірване тому гірше точно не буде)
Все буде Україна
• 09 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Не точно такие, но такого типа были в эпике. Посмотрите их сайт
буду дивитися, дякую
Все буде Україна
• 09 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Берете загоняете в поиск гугл вот что выдало
дякую це не вони шукала так