А_я_ЛОЖУ!• 11 июня 2024
Хламідіоз
Доброго дня, можливо хтось стикався з таким. Зараз вагітна на 9 тижні, виявили хламідіоз. Чи можуть бути якісь наслідки? Чи можна лікувати під час вагітності, без загрози плоду?
А_я_ЛОЖУ!
• 11 июня 2024
Та здавала цілий пакет, нічого не виявлено лише хламідіоз, і в чоловіка також
А_я_ЛОЖУ!
• 11 июня 2024
Але головне перед початком планування вагітності, ніхто з лікарів не сказав здати мені аналіз на інфекції.
Лише зараз коли виявили в чоловіка, взяли мазок від мене і також знайшли
Позитивна• 12 июня 2024
дивно, я саме не могла завагітніти через хламідіоз і його наслідки, спайки в трубах.. вам у лікаря запитати
Добрий день.
Підкажіть, будь ласка, в якій саме лабораторії у Вас виявили хламідіоз?
В мене є симптоматика на хламідіоз, але аналізи чисті. Дуже тяжко знайти лабораторію, де правильно визначають. Залишаю свою електронку nimeciv@ukr.net Напишіть, будь ласка. Дякую.