Маму увезли в гінекологію із кровотечею
Зробили переливання крові!!!
Гемогл 40, узд нічо не прояснило.
ЗАВТРА якесь дослідження роблять під загальним наркозом, шукати причину.
Чому завтра?
Їхати в інше місце ?(зараз пологовий 2 на мостицькій, це нормальна гінегологія?)
Що відбувається? Це дуже критично все? Я з дитиною не в києві, на вечір хіба що доберуся туди.
Зробили переливання крові!!!
Гемогл 40, узд нічо не прояснило.
Чому завтра?
НЛОша• 12 июня 2024
После переливания крови гемоглобин 40? Это вообще совсем критический показатель.
МадамОхмури• 12 июня 2024
Гемоглобин клинический, нужно искать причину от постоянных кровотечений (гинекология, желудок, геморрой и др) до онкологии.
Вимагаю спілкування• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Чому завтра тоді те дослідження,
А сьогодні що
Вероятно сегодня ее состояние будут стабилизировать, затем искать причины более тщательно
БершкомангоЗар• 12 июня 2024
Завтра-потому что её нужно стабилизировать с таким гемоглобином.
Сделают диагностическое выскабливание,я так понимаю.Это несложная процедура.Всё будет хорошо,автор,держитесь.
Ответ дляБершкомангоЗар
Мабуть вискабл., так
Бо каже під наркозом братимуть пробу тканини матки
А в нестабільному стані не можна брати?
Вимагаю спілкування• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Мабуть вискабл., так
А в нестабільному стані не можна брати?
После выскабливания будет все то же кровотечение
Виниловая пластинка• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Чому завтра тоді те дослідження,
А сьогодні що
Потому что сегодня её состояние нужно стабилизировать.
НЛОша• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Мабуть вискабл., так
А в нестабільному стані не можна брати?
Ну при таком гемоглобина 40 как у неё был, то точно нельзя было этого делать
КАПСЛОЧНИЦА• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Мабуть вискабл., так
А в нестабільному стані не можна брати?
То ще більше гемоглобін впаде.
БершкомангоЗар• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Мабуть вискабл., так
А в нестабільному стані не можна брати?
Нет,нужно поднять гемоглобин переливанием,стабилизировать давление,чтобы не было остановки сердца во время операции
Ваша прЭлесть• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Мабуть вискабл., так
А в нестабільному стані не можна брати?
Ну, в як елементарний наркоз зробити?
Виниловая пластинка• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Мабуть вискабл., так
А в нестабільному стані не можна брати?
Нет, конечно, может случиться всё, что угодно.
Не служанка• 12 июня 2024
Так, стан на жаль не дуже в плані прогнозу. Але не треба нікуди везти маму. Зараз її стабілізували, кровотечу зупинили. До завтра ви вже нічого не зміните. Завтра скоріш за все їй будуть робити гістероскопію. Заспокійтеся та чекайте
КАПСЛОЧНИЦА• 12 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
Нах...а таке писати(
Не служанка• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Чому завтра тоді те дослідження,
А сьогодні що
А сьогодні не можна давати наркоз. Її тільки стабілізували. Повірте, зараз ці 15-17 годин нічого не вирішать. Головне що на зараз кровотеча зупинена і мама стабільна.
Ответ дляZelenkа
Вибачте, недочитала. Суфер радили? Він дорогий, може є аналоги. І Тотему пити, запитайте за ці два препарата.
У неї вже буда кровотеча
А вона нічого не зробила, пішла на роботу, бо пройшло. І сходила в паг, де прописали препарат заліза, різні види віт Б, може ще щось. Приймає. А вранці хлинуло
КАПСЛОЧНИЦА• 12 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Реалии
Це так підтримати автора? Свої реаліі не бажайте нікому.