Маму увезли в гінекологію із кровотечею
Зробили переливання крові!!!
Гемогл 40, узд нічо не прояснило.
ЗАВТРА якесь дослідження роблять під загальним наркозом, шукати причину.
Чому завтра?
Їхати в інше місце ?(зараз пологовий 2 на мостицькій, це нормальна гінегологія?)
Що відбувається? Це дуже критично все? Я з дитиною не в києві, на вечір хіба що доберуся туди.
Зробили переливання крові!!!
Гемогл 40, узд нічо не прояснило.
Чому завтра?
Невгамовна шахиня• 12 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Це так підтримати автора? Свої реаліі не бажайте нікому.
Я ей и не желаю ничего.сказала,что вероятней всего
КАПСЛОЧНИЦА• 12 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Діагностуйте себе і рідних.
Сонячний зайчик• 12 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
Почему сразу рак? Эндометриоз может быть.
Виниловая пластинка• 12 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
Головой сначала думайте!
Низкий гемоглобин = кровотечение, а причин этому может быть много.
Ответ дляTeonaa
У неї вже буда кровотеча
А вона нічого не зробила, пішла на роботу, бо пройшло. І сходила в паг, де прописали препарат заліза, різні види віт Б, може ще щось. Приймає. А вранці хлинуло
Нехай все буде добре! Ці препарати, що я написала, для підвищення гемоглобіну. Таблетками довго і від них нудить + треба підбирати дозування фолієвої кислоти. Тотему можна пити довго, а Суфер в крапельницю.
КапитанльнаЯ• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
У неї вже буда кровотеча
Сколько маме лет? Она в климакс или нет ещё? Когда последний раз проходила узи у гинеколога? Есть ли миомы, полипы, каких размеров?
Манкоголік• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Ну кровотеча ж, кажу. Ясно що не буде ніякої норми, бо яка норма я ж чудово знаю
Ну так кровотеча не раз була вже скоріш всього
Від однієї навряд чи 40 гемоглобін став
Це на межі вже такий показник
Від однієї навряд чи 40 гемоглобін став
Це на межі вже такий показник
КартаБезКомиссий• 12 июня 2024
Я поступила з гемоглобіном 43, ферритин 1,2
Зазирнули в усі дірки, перевірили на всіх можливих дослідженнях. Нічого.
До 60 дотягли переливанням, до 90 - крапельницями. Далі дієта, ок, препарати заліза. Так і живу.
Играю_на_кларнете• 12 июня 2024
Ответ дляTeonaa
У неї вже буда кровотеча
Ясно,вже запущено.
Мовчу, але хочу• 12 июня 2024
Авторе, такий гемоглобін може давати будь-яка сильна кровотеча. Причин може бути багато - ендометріоз, фіброма і тп. Не слухайте, коли одразу рубають діагноз рак тут дііагности диванні. Наразі Вашу маму мають стабілізувати, якщо сильна крововтрата була - не мають робити сьогодні ніяких процедур, до завтра її ще мають прокапати, покращити показники і тоді можна буде робити наркоз.
дамаБезСобачки• 12 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Удалено администрацией...
О, гадательница на голубином помёте пожаловала!
Просто женщина-рентген, не иначе!
Мовчу, але хочу• 12 июня 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ясно,вже запущено.
Та що ви лякаєте автора? Це може бути фіброміома. Наведу на прикладі моєї мами - вона ходила з фіброміомою років 20, були кровотечі постійні, дуже сильні, гемоглобін в нормальному стані був 70-80, під час кровотеч - втрачала свідомість, до лікаря не зверталась, бо їй одразу сказали оперувати, але вона відмовлялась, бо фіброма була велика і треба було робити одразу гістеректомію. Мама з цією фібромою народила ще одну дитину, проходила з кровотечами ще років 10 і коли вже фіброма була розміром на 16-17 тижнів - все-таки погодили операцію і зробили. Зараз все ок вже років з 7
Я не кажу, що це правильна поведінка і так треба робити, але блін, нафіга одразу залякувати людей?
когдадеЦкие• 12 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Вибачте, недочитала. Суфер радили? Він дорогий, може є аналоги. І Тотему пити, запитайте за ці два препарата.
Підтверджую. Тотема бридкувата, але добре підіймає гемоглобін. У мене був 70. За 6 місяців підняла до 115. Але тотеми випила половину упаковки, а потім ще їла все, що треба, пила сорбіфер.
Пирожкиня• 12 июня 2024
Ответ дляНЛОша
После переливания крови гемоглобин 40? Это вообще совсем критический показатель.
скоріш був 40 та зробили переливання
Ответ дляКапитанльнаЯ
Проходила вже вічі чи тричі за рік-півтора
Ні поліпів, ні міом нема. І зараз намузд нічо нема.
Клімакса нема, ідуть місячні
Але у неї щось типу анорексіі, - ніфіга не їсть, ніколи не снідає. Було таке що не могла ковтати, спазм якийсь. То каже «нервове»
52роки
Клімакса нема, ідуть місячні
52роки
Ответ дляМанкоголік
Від однієї навряд чи 40 гемоглобін став
Це на межі вже такий показник
Від однієї навряд чи 40 гемоглобін став
Це на межі вже такий показник
Була півтора два тижні тому, на оанок пройшло саме. Пішла в паг, там гемогл 90 був. Призначили амбулаторно препарати, вроді дозування немале
Пирожкиня• 12 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Переливання крові чому не роблять?
в сенсі?!написали же що вже зробили
Даю справку• 12 июня 2024
У полруги кроаотечение было, лежала в гинекологии. Тоде сильно палал гемоглобин. И это вполне обьяснимо! Даже во время менструации падает.
Автор - маме здоровья, скорейшего выздороаления
Ответ дляSo_so
У меня у свекрови миома такое давала. Она лечилась тампонами с медом и пила травки..
Забрала скорая с огромным кровотечением, остановили и назначили лечение, даже не удаляли. Всё прекрасно.
Узі не бачить міому
Ні в паг, ні тут в пологовому зараз
Будуть порожнину матки завтра досліджувать
Ні в паг, ні тут в пологовому зараз
когдадеЦкие• 12 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я теж. Тільки в лікарню не лягала. А обстеження робили. Але причини не знаю. Кажуть всі, що треба шукати. А ви якої дієти дотримуєтесь?
Ответ длякогдадеЦкие
Головне ковтнути і не намагатися розпробувати)))
Але дієво, я додаю в сік. Зараз у всіх на фоні стресу імунітет дає збої:(
Ответ дляМовчу, але хочу
Та не слухаю я)
Ендометріоз начебто я чула від неї таке слово..
Но поліп/міома - не чула
Пирожкиня• 12 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
тоді проблеми у всмоктувані у кішківнику,при умові що дієта збалансована.