Фенте Фря• 12 июня 2024

Що б ви обрали?

Що б ви обрали, жити у гарному районі, але у старому будинку, чи жити у нудному, не дуже гарному районі, але у новому будинку?
Результат:
вже голосів: 57
40 (70.18%) Гарний район але старий дім
17 (29.82%) Район не дуже, але дім новий
Білий Лосик• 12 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
конечно, но мы выбирали так, чтоб впереди ничего не могли построить) а кум как раз купил новострой с видом на море...а через 4 года этого вида уже не было) прямо перед ними построили дом...теперь видно что по телеку люди смотрят в квартире напротив)
Оце прям підстава, ми колись також ледь не взяли таке, добре тоді грошей не вистачило) хоча ніхто не знає що буде далі