Я на хвилинку• 13 июня 2024
Почему заграницей отцы больше проводят времени с детьми?
курасаны• 13 июня 2024
Ответ дляКотомафия
Скорее всего не сколько из-за более лучшых семейных ценностях, сколько тупо из-за денег. Если бы у нас так алименты стягивали с мужчин, они бы тоже так же проводили время с детьми, лишь бы не платить денег. Так же и западные мужчины меньше держались бы за своих детей , если бы не законы, так же бы на них болт клали.
100%
Сколько ни общаюсь с местными мужиками, все такие хорошие папочки, а на деле, просто не хотят платить бж или бж так захотела, а он не имеет права отказаться.
ХикориДикори• 13 июня 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Я в Австрії з початку війни . І для мене було дуже дивно, що в дитячих центрах, басейнах, на майданчиках дуже багато саме батьків з дітьми, А в Україні - одні мами дітей розважають.
Напевно ми з вами у різних Украінах живемо. Тому як я тут у нас в Україні бачу багато батьків з дітьми і на майданчиках, і у дитячих центрах, і на танцях куди дитину воджу, і на малюванні, і на англійському
Ирина Веселуха• 13 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Я була дуже здивована побаченим в Австрії, в Україні за 50 років життя я не бачила такого. На розвиваючі водила дитину, тільки мами в коридорі чекали, на теквондо, в басейн - одна і та ж картина
ГейТуда• 13 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Бред
Мой папа проводил со мной очень много времени. Никто ему не внушал, что дети - это не мужское дело. Папе 75 лет уже
мій тато проводив зі мною більшу частину часу, маму майже і не памʼятаю з дитинства, їй аби шо робити, кудись їхати, аби не займатись мною.
потім в мої 6 років тато поїхав на заробітки і моє життя перевернулось, я «познайомилась» можна сказати з мамою, тобто тепер весь час з мамою. але більш якісним він від того не став.
дуже сумувала за татом