ніколи такого не було• 14 июня 2024
Дати гроші офіціанту - чайові. Лікарю - хабар. Що це за брєд?
Вареничніца• 14 июня 2024
Ответ дляПупуговка
Самая срачная тема здесь после рецепта сырников и борща- это чаевые 🤣
Борщ, більш-менш зрозуміло. Що не так із сирниками?
Пупуговка• 14 июня 2024
Ответ дляВареничніца
Пробивать или не пробивать блендером, творог домашний или магазинный, манка или мука…. Это можно продолжать бесконечно 🤣
Аноним_Русалка• 14 июня 2024
Ответ дляПупуговка
А возрастные коленки и свекровь - уже фсе?
АнтиТанкист• 14 июня 2024
Ответ дляГолодаю
У офіціантів, якщо є ставка чи процент, то 3 копійки. Їх зарплата - чайові
Це так, але ж це не має бути проблемою клієнта.
АнтиТанкист• 14 июня 2024
Ответ дляБарабасиха
Кто идёт на врача знает о маленькой зарплате, все справедлово
Кто идет на официанта, тоже в курсе зарплаты.
Крем для арбуза• 15 июня 2024
Ответ дляніколи такого не було
Я отлично живу. Но за справедливость.
Ок, якщо ви за справедливість, розкажіть нам навіщо лікарю йдуть на таку нібито поганооплачувану професію навчатися?
Їх змушують?
Їм забороняють влаштовуватися на високооплачувані посади, перекваліфіковуватися, вимагати в держави підвищення зарплатні?
Їх змушують?