ИМХОля• 14 июня 2024
схід сонця Київ
Дівчатка, схід сонця в 4.45... але ж сонечко повільно підіймається))) Де можна побачити схід сонця 5.20-5.30 в Києві чи регіоні? щоб виїхати після комендантської години і ще застати???
Поможіть)) дякую!
Кумедна• 14 июня 2024
Можна орендувати кімнату у селі та завчасно поїхати у поля, то нормально й подивитесь.
Швабристка• 14 июня 2024
Алея художників,
cкляний міст,
Володимирський парк,
центральний ботанічний сад (доступ був, але недавно туди багато зранку людей приходило, то ніби зачинили до 8 ранку, а може за гроші пропустять)
cкляний міст,
Володимирський парк,
ИМХОля
• 16 июня 2024
Ответ дляШвабристка
Алея художників,
cкляний міст,
Володимирський парк,
cкляний міст,
Володимирський парк,
дуже дякую