В рот не ложи• 16 июня 2024

Дивиться уважно

На курсі нещодавно з´явився новий хлопчик. Досить комунікабельний та балакучий. Але по відношенню до мене постійно шукає розмов, в ході яких дуже детально дивиться на мене, стояли в актовім залі, де він підійшов близько до мене та щось говорив, хлопці вже казали йому, скільки можна чекати його. Я можу подобатись йому?
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
скажіть йому на вушко що з хлопцем не спите бо не хочете його, чекаєте любов
По суті так і є
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
По суті так і є
я розумію. В мене так і було.
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
я розумію. В мене так і було.
Як вийшли з ситуації?
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
По суті так і є
Спробуйте нав язатись кудись де можна провести ніч з тим хлопцем: похід, поїздка, вписка, відмічалово др з ночівлею. Щоб атмосфера лайтова була, більш домашня. Якщо ви подобаєтесь, він сам спробує сблизитись. В ідеалі лягти спати з ним поруч.
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Як вийшли з ситуації?
Намагалась бути там де він, торкатись, писала в соцмережі та в анонімному опроснику йому
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
В результаті зустрічались з ним?)
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
А роптом просто захоче секс і все?
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
В результаті зустрічались з ним?)
ні. Я не подобалась йому і він це чесно сказав, що інші гарніші і приємніші 🫢
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Шкода, що у Вас так склалось. Він теж однокурсником був?
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
ні, просто в одному клубі по інтересах. Я там випадково опинилась.
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
та не шкода. Я була мала дурна. В цілому ми зовсім не підходили одне одному.
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Но я это все к тому, что если он нравится, имеет смысл четко спросить нравишься ли ты и получить четкий ответ.
Непонятно• 16 июня 2024
Ответ дляZelenkа
То шо там?
авторка у фоті, а обранець - не сном, не духом
Zelenkа• 16 июня 2024
Ответ дляНепонятно
Та й таке:(((((
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Прочитала ваш ник. Может вам стоит кинуть ему в личку пошлую картинку где мужчина ’кладет коечто в рот женщине’, а потом удалите и напишите что это случайно 😅
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ахах))
Думаєте не розпатякає всім це??
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Він якось клав мені в рот шоколадку, в мене руки були брудні
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Ахах))
Думаєте не розпатякає всім це??
Если роспатякает, значит идиот. Это уже не ваши проблемы тогда,)
Ну я такая, что если мужик нравится, люблю дразнить, провоцировать.
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Треба спробувати)
До того ж якось клав мені шоколадку в рот. В мене руки брудні були, то не хотіла брати, а він наполіг.
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Треба спробувати)
ну и прекрасно. Может захочет потом не только шоколадку так.
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Треба вигадати щось таке))
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Треба вигадати щось таке))
можете просто задружить с ним чтобы он узнал вас как человека. Ну и между делом ненавязчиво по женски спокушать (если он нравится), рассказывать как мастурбируете, о своих желаниях
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
А це доречно буде говорити з ним про секс?))
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
якщо ви з ним хочете сексу загалом, то доречно
автор В рот не ложи • 16 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Я спробую
60 метрів сметани• 16 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Я спробую
Важно знать меру. Мужчины более закомплексованные существа, часто. Надо соблюдать баланс: эмоционально и сексуально провоцировать его, держать в тонусе, при этом не дать нарушать свои личные границы (не допускать абьюз и насилие) и при этом мягко подкалывать его, но не ранить его самолюбие.