Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 июня 2024
Хочу побачити Рональдо і взяти автограф.
Живемо в Німеччині в невеликому селі. Автобус їхав у четвер повз мій будинок, але самого Рональдо я не побачила. Вони зупинилися в готелі у містечку за 25 км від нас. Може, спробувати? Як думаєте, варто, так хочу автограф від нього.
Я дівчина
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 17 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
И что вам это даст?
Взяти автограф у найкращого футболіста світу, що це мені дасть.
Панна Кота• 17 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
И что вам это даст?
Вы не в теме?
Как минимум денег
Anna_Aldarorah• 17 июня 2024
Приїзжайте до нас у саудівську аравію,ми його тут часто бачимо із дівчиною та дитиною,навіть покажу вам,де він живе
Правильно_Валерчик• 17 июня 2024
Ответ дляПанна Кота
Вы не в теме?
Как минимум денег
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 17 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
Бегите за ним
Нє, ну моя швидкість і швидкість автобуса....
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 17 июня 2024
Ответ дляAnna_Aldarorah
Та тож до Саудівської Аравії ще доїхати треба, а тут 25 км.
Anna_Aldarorah• 17 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Говорят,он еще тот жмот,но на себя не жалеет,молодец,конечно
Спішу - перекидаюсь• 17 июня 2024
Навіть якщо не отримаєте автограф, то побачити свого кумира із далеку але вживу. Це те ж добрі спогади
Єдина Країна• 17 июня 2024
Ответ дляGuzelli
У нас есть две футболки : Малышева и Шевы с подписями , не Роналдо конечно совсем но муж гордится очень, это были его клиенты в Киеве🥹
Я думаю вам стоит попробовать, он вроде очень коммуникабельный
Ху из ноунейм малышев?
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 17 июня 2024
Ответ дляGuzelli
Дякую, мабуть, таки спробую.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 17 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Тааак
Anna_Aldarorah• 17 июня 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ху из ноунейм малышев?
Вы серьезно? Даже мой муж иностранец знает Малышева ,так как интересуется футболом .явно вы не знаете футбол.Максим Малышев ,украинская премьер лига ,сборная Украины,бывший игрок донецкого Шахтера
Anna_Aldarorah• 17 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Малышева
Не путайте ту идиотку с рашки и нашего игрока