Розвідка Маші• 18 июня 2024
Порадьте якісний жіночий рюкзак для міста.
Не спортивний, мінімалістичний, для документів, і речей, і ємності з бутером. Якого виробника глянути? Дякую!
Розвідка Маші
• 18 июня 2024
Ответ дляАйпишница
Не втомлюся радити Harvest)
Дякую, подивлюся
Можу брикнути• 18 июня 2024
Шкіру шукайте, щоб практично і надовго. Натуральну. І якісну. На бренди не ведіться. Вам томік не зробить погоди. Наших виробників нема нормальних, скрізь браковка, шкіра другого сорту, без підкладки, ну таке, щоб економно і бабла зрубити за наліпку із каштаном або вишиванкою, поки тема йде.
Айпишница• 18 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
Фу яке
Мальчижка• 18 июня 2024
хвалять альба собоні, але по фото то щось якість не дуже виглядає. Може хтось напише реальні відгуки
Первоклашка Я• 18 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
+100500
или Эрмес, или целлофановый пакет, пока не купили Эрмес