ToungeSuckerGirl• 18 июня 2024

подвійні стосунки Ч3

колишній дізнався про те що в мене інший.

але він дуже різко змінив своє відношення.
спершу довго мовчав, думав, не хотів розмовляти.

я попросила вибачення за те що йому зробила боляче. фізична зрада була не тоді коли я з ним жила. стартувало все з емоційної зради.

він сказав що це він допустив це що сталось і сказав що буде мінятись.
і сказав що я була найкращою дівчиною і він не хоче втратити мене, що він зробить все щоб мене повернути. ми плакали багато. було боляче. але я досить зла на нього за те що до нього дуже довго дойшло це усвідомлення.

для себе я його відпустила і не хочу з ним нічого. я травмована досить його поведінкою. і це не лише про ігнор в сексі. це одна з ситуацій. є й інші ситуації за які мені реально соромно признатись, наскільки я робила для коханої людини, яка мене не цінувала.

щодо нових стосунків. я відчула різницю, що кохана людина може говорити не лише "йди на хуй", а й говорити приємні слова.
що під час сексу тебе цілують, а не відвертаються говорячи " мені це не подобається". коли проблему стараються вирішити, а не відвернутись і сказати "не еби мне мозг".

але минулі стосунки залишили свій слід в моїй голові і я буду працювати з психологом,щоб підняти свою самооцінку.
Onyx83• 18 июня 2024
Вы дневник ведёте?

Contento• 18 июня 2024
И чего вы хотите от форума ?
Птицекрыл• 18 июня 2024
А нашо ви з ним спілкуватись?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 июня 2024
как вы вообще кинулись под хама?
зачем психолог, если сейчас нормальный мужчина...
Veronika_100k• 18 июня 2024
Ну и всё правильно. Бывший идёт сопли жевать в другое место. Вы к психологу.
Манюнайтед• 18 июня 2024
Что занах..
Veronika_100k• 18 июня 2024
Автор, нафига вы на три части поделили драму? А по делу - от первого бежать. Со вторым не спешить. Свою кукуху в порядок сначала нужно привести.
Veronika_100k• 18 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
как вы вообще кинулись под хама?
Потому что там есть вторая часть в профиле. Это драма из трех частей)
автор ToungeSuckerGirl • 18 июня 2024
Ответ дляVeronika_100k
Я б і більше частин написала, просто щоб ’ виговоритись’ і якщо комусь цікаво це- чому б ні? Можливість побачити ситуацію під іншим кутом.

автор ToungeSuckerGirl • 18 июня 2024
Ответ дляOnyx83
Вы дневник ведёте?
А ви бажаєте стати третім героєм цього щоденника? 😜😏
Onyx83• 18 июня 2024
Ответ дляToungeSuckerGirl
Да, буду, героем, который хочет его сжечь
geoignis• 18 июня 2024
Очень интересный дневник. И хорошо, что он разделен на части, так удобнее читать.

Правильно сделали, что выговорились. Вы так быстрее поймёте, что не одни в этом мире, что люди по-разному смотрят на события вашей жизни, и вам можно и надо отпустить негативные воспоминания.

Пусть вам новые отношения принесут счастье.
автор ToungeSuckerGirl • 18 июня 2024
Ответ дляgeoignis

дякую за ваші слова! дякую за підтримку! бажаю Вам і вашим рідним міцного здоров´я і безмежного щастя! обіймаю