Злюка-закусюка• 19 июня 2024

Хтось стикався з розтяжками на тілі у підлітків?

Прочитала, що це від стрімкого росту…
Вони назавжди залишаться??
Топтунша• 19 июня 2024
у сина теж на спині, послухаю

ЛолитаНеРазлита• 19 июня 2024
Да, навсегда.
Сходите к эндокринологу
Зяблик протестант• 19 июня 2024
назавжди
КапитанльнаЯ• 19 июня 2024
В мене були, назавжди залишились. Але вони стають білими, під одягом, під загаром їх видно менше.
+ спорт, буде краще
Играю у края• 19 июня 2024
У сина були. Пішли до ендокринолога, впевнились, що це не ознака хвороби (є такі діагнози) і заспокоїлись. Нічого не робили. Перестав рости - вони самі пройшли. Зараз сину 20 - помітні лише якщо дуже сильно придивитись. Вони стягнулись і прийняли колір шкіри.
Кто крайний?• 19 июня 2024
Так, назавжди. Але з часом світліють і не так помітні.
У чоловіка їх багато на спині, плечах, під колінами.
автор Злюка-закусюка • 19 июня 2024
14 років, 70 кг, 181 см

Цікавий писочок• 19 июня 2024
Да, если присмотреться, они есть у всех. С годами белеют, и не заметны. Купите крем от расстяжек на Алике есть
ПуГоФФка• 19 июня 2024
У подруги были в 13 лет, так и остались
Шпондєр• 19 июня 2024
В мене були
Стали білими за декілька років
Зараз при загарі теж білі залишаються
Можна масло від них мазати але якщо вони вже є, то не допоможе
Зоба що нові не зʼявляться
Шпондєр• 19 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Крем з Алі на тіло 🥲
Цікавий писочок• 19 июня 2024
Ответ дляШпондєр
Крем з Алі на тіло 🥲
Не покупайте. Онине для вас
Хлопаю ресницами• 19 июня 2024
Назавжди, але тьмяніє з часом. У доньки-підлітка теж є на сідницях та бочках, притому що стрімкого росту не було й не висока вона. Були у ендокринолога та дерматолога, порадили мазати маззю аптечною (назву не згадаю), але за 3 місця результата не побачила. Свіжі з´являлися, старіші - тьмяніли
Шпондєр• 19 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Не покупайте. Онине для вас
Краще з аптеки
Жарко ж зараз
Хто знає яке воно доїде
Чижик Пижик• 19 июня 2024
У мого племінника зʼявились - був дуже активний скачок росту. Через це утворились ці розтяжки.
Нафаня Маня• 19 июня 2024
Да навсегда и все шлифовки дают очень незначительный эффект
У меня с 13 лет в стриях все бедра, попа, грудь и поясница
За 20 лет они никуда не делись, стали белые и все на этом
Радостина• 19 июня 2024
Вони у багатьох є, бо шкіра не встигає за швидким ростом кісток підлітків 🙈 це не має ніякого відношення до чоловічих гормональних розтяжок , а-ля на животі, ляхах чи руках
ВундерКИНГ• 19 июня 2024
Ответ дляИграю у края
У дочки ендокринолог найшла розтяжки на стегнах - сказала, що це ознака порушення обміну речовин !
І так, є інсулінорезистентність і щитоподібну лікуємо.
Сиреневенькая• 19 июня 2024
это гипоталмический синдром.бегом к эндокринологу.

Снегурочко• 19 июня 2024
да, у мужа такие появились на спине в 15 лет, ему уже почти 40.
он вырос за лето примерно 30 см. какой-то аномальный скачок роста

Свёкр уезжал на несколько месяцев по работе выше сына, вернулся ниже сына.
Перша на селі• 19 июня 2024
Так, на жаль назавжди, але з часом вони побліднуть і не будуть такими яскраво вираженими. У мене залишилися на бедрах від стрімкого росту, у сина на спині. Син якраз в той час лежав в лікарні, щось йому там навіть кололи, але нічого це не дало.
Играю у края• 19 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Не пугайте человека.
Да, растяжки могут быть признаком заболевания, но чаще это последствия быстрого роста.
Проверить стоит, но не прям чтобы бегом.
Кили и Манджаро• 19 июня 2024
Сину 15, 190 зріст. Майже вся спина в розтяжках, по бокам та біля пахв. Був різкий скачок роста. Ендокринолог сказала попити гліцин. Тільки не з аптеки, а з айхербу. Він стимулює виробіток колагену організмом. Я сумнівалася, бо завжди вважала, що це заспокійливе, але вичитала, що дійсно має таку функцію. Замовила, приймає. Звичайно, що старі розтяжки нікуди не поділися, але хоча б нові не з´являються
автор Злюка-закусюка • 19 июня 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Теж сьогодні вже біля пахв побачила
Звоночек• 19 июня 2024
Так від стрімкого росту у чоловіка таке було і у сина зараз де руки, ноги. На все життя
Відірву та викину• 19 июня 2024
У мене у всіх дітей є.
Я сама з розтяжками всюди (живіт, руки, ноги), тому розумію, що це в нас сімейне. Видно, колагену чи чого там не вистачає.
автор Злюка-закусюка • 19 июня 2024
Ответ дляСиреневенькая
Сімейна сказала, що коли інших скарг немає, то ендокринолог не потрібен
Сиреневенькая• 19 июня 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
ну, это слишком! каких жалоб она еще ждет?надо хромать на правую ногу и подкашливать?
мне моя семейная ответила,что не знает что такое хлебные единицы и отослала задавать такие вопросы эндокринологу.
у моего сына были стрии.потому я знаю,что консультация эндокринолога необходима.