Кукарикуууууу• 20 июня 2024
Аденоміоз
Лікар поставила діагноз аденоміоз, приймаю кок перший місяць з першого дня циклу. Це нормально що мазня продовжується вже 18 днів? Лікар сказала через три місяці на огляд, але переживаю чи це нормально
Кукарикуууууу
• 20 июня 2024
Ответ дляМама Чели
Не нормально. Йдіть до лікаря раніше. Вони вам не підходять.
Дякую за відповідь
Вся в кредитах• 20 июня 2024
У меня так была на клайре, а ещё давление и вообще хреновое самочувствие
На махню типа терпи, но препарат меняли