Жинси на дитину• 20 июня 2024

Долари через термінал Приват

Чи можна зараз поповнити свою валютну карту через термінал Приват?
Маю кілька старих купюр, які не хочуть брати в обміннику.
І ще питання-якщо можна, то зняття валюти через касу доступно одразу, чи є якісь обмеження? Без комісії?
Дякую!
Король дивана• 20 июня 2024
служба підтримки привату заблокувала?

А у нас макарошки• 20 июня 2024
Ответ дляКороль дивана
служба підтримки привату заблокувала?
Так можна поповнити через термінал, вчора була в приваті. Якщо хочете в доларах покласти то треба фізична карта валютна, або тоді по курсу переведе в гривні.
У мене інша ситуація долари в плісняві, і я ще не пробувала їх засунути в термінал.
А у нас макарошки• 20 июня 2024
У вас якого року купюри? Комісія маленька, максимально щось типу 50 грн
Зам. зав. Анонима• 20 июня 2024
Автор, в банках вы пробовали сдать или у вас изношенная?
хутряна володарка• 20 июня 2024
У мене купюри 96 року, нормальні на вигляд. Кажуть, що вже ніде не приймають. Це правда? Що тоді з ними робити? А я ще їх закордоном планувала міняти. Там тим більше не приймуть?
автор Жинси на дитину • 20 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую!
автор Жинси на дитину • 20 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
96 і машинка в обміннику деякі купюри взагалі викидає

автор Жинси на дитину • 20 июня 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні тільки в обміннику. Та не зношена, хзн що їм не так
автор Жинси на дитину • 20 июня 2024
Ответ дляхутряна володарка
Я 96 поклала на депозит в монобанку, на 3 місяці. Надіюсь віддадуть новішими купюрами. Але роздивлялись дуже пристально, світили, деякі все-таки забракували
хутряна володарка• 20 июня 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Зрозуміло. А я от не знаю, що з ними робити.
Зам. зав. Анонима• 20 июня 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Идите в банк, если не изношена, поменяют
пАлАвинкА• 21 июня 2024
Ответ дляхутряна володарка
Брехня. А як долар ріс, то я здала весь непотріб. Забрали аж бігом))
Пасти Ла• 21 июня 2024
можна, тільки термінал також може не взяти
Помидорина• 12 июля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ось закордоном як раз і не заморочуються з роком банкнот, це суто українська маячня