Оновлена версія• 21 июня 2024

Чи потрібно робити в цій ситуації бак посів носа?

Старша дитина всю школу носила болячки, всього 9 разів, ми з чоловіком та молодшою заражалися і теж хворіли, двічі антибіотики (отити, гайморити). Наче видихнули на канікулах, пройшло 3 неділі, поїхала з дітьми до мами, повела на річку дітей, вода тепла, купалися 10 хвилин. На наступний день у меншої жовті соплі, ми з мамою заражаємо я від неї і всі троє з бронхітом, без температури. Старша не захворіла. Як це розуміти, це менша носій і треба їй робити бак посів, інакше як так швидко прохолодна вода спровокувала нову хворобу ще й заразила інших?
Мудробаба• 21 июня 2024
Это вирус , вот так и понимать. А старший ребенок скорец вмего уже болел этим. Зачем бак посев?

автор Оновлена версія • 21 июня 2024
Ответ дляМудробаба
Звідки вірус, якщо всі здорові вже були 3 неділі, ніяких контактів не було, ми в селі.
Дюйм оф о4ка• 21 июня 2024
я б робила не лише з носа, але і з горла.
Бутерброд и я• 21 июня 2024
У мого сина так будо.завжди часто хворів і зелені соплі.зробили бакпрсів з носа,стафілокок високі титри
Лікували кушка з юактеріофагом,потім не пам´ятаю щк мазь на ніч була від стафілококу...дуже помогло

Але ще ми видалили до цього адеріди...після видалення пройшов рік,вони знов виросли і тоді ми от так лікували

А до цього,що тілки не пробували пити і капати в цей бідний носик
БоВжеВільна• 21 июня 2024
Это значит, что у вас слабый иммунитет и вы цапнули где-то вирус, который ввиду слабого же иммунитета выкосил вас всех.
Мы коллективно друг за другом только короной болели. Ну и я ветрянку от сына подцепила, в детстве не болела.
А так, если кто один болеет, другие не цепляют.
автор Оновлена версія • 21 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я

Дякую за досвід