Едимнаморе• Изменено 21 июня 2024
Чи писати самій якщо він не пише
Вже змучилася цими сумнівами, от чесно. Хоч тут спитаю, написати йому чи ні.
Результат:
вже голосів:
36 (63.16%)
Ні
16 (28.07%)
Написати
5 (8.77%)
Дивитись результат
ГейСюда• 21 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Якщо людина зацікавлена, то знайде привід написати, правда ж?
Ну от ви зацікавлені, напишіть
Неробименінерви• 23 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Саме так!
Бутерброд и я• 23 июня 2024
Я брала напором. Писала і звонила, якщо велись і була взаємність то було діло
Я не Тролль• 23 июня 2024
Если мне что-то надо,я пру как танк,зачем мне сидеть и строить догадки,если можно спросить прямо.