Клептоманка• 22 июня 2024

Порадьте мікроклізьму перед пологами!

Добрий день, дівчата !
Яка мікроклізьма найкраща , щоб зробити перед пологами ?
Знаю що їх багато, але не всі дієві !
Раніше перед пологами ставили 2 літрову клізьму, все добре вимивала, форс-мажорів на пологах не було )
Зараз таке не роблять )
Всім завчасно дякую за вашу допомогу !
Перловая Кашка• 22 июня 2024
Любую
Баба на горошині• 22 июня 2024
Мікролакс
ПуГоФФка• 22 июня 2024
Мікролакс робила
На привозе• 22 июня 2024
Я читала на ’Советчице’, что как раз таки после обычных клизм и случались форс-мажоры во время родов. Да и у меня самой во время родов такое было
Однозначная• 22 июня 2024
Вы очень наивно полагаете, что клизма 100% поможет от форс-мажоров на родах. Это не панацея и не всегда помогает.
НеГолосую• 22 июня 2024
нічого не робила, все самостійно відбулось за кілька годин, ну і немає гарантії що вийде все навіть з клізмою, це нормально таке під час пологів, ніхто на то не дивиться, головне дитина та породялля
А Я Самая Самая• 22 июня 2024
Делала Норгалакс 13 и 11 лет назад. Первый раз помогло на 100%, второй раз не на 100%))))) Но в тот момент мне было вообще пофиг, роды были более стремительными и некоторое время была вообще в невменяемом состоянии.
Но мой организм не очищался сам накануне, так как тут пишут часто. И вообще страдаю хроническими запорами с детства.
В танке• 22 июня 2024
Мікролакс
автор Клептоманка • 22 июня 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Зараз 36.5 тижнів
Останній тиждень хожу в туалет 2 рази на день, іноді і 3 рази )
Хоча до цього були закрепи і ходила 1 раз на 1-1.5 дня, бо вже 5 місяців приймаю препарати заліза.
Напевно вже організм почав очищуватися )
автор Клептоманка • 22 июня 2024
Мені головне, щоб після пологів я нормально сходила в туалет, тому і хочу очиститися до пологів )
А Я Самая Самая• 22 июня 2024
Ответ дляКлептоманка
О, точно)