тяжкаялюдина• 22 июня 2024
Двоится в глазах
У меня - 4. Без очков ничего не вижу, надеваю линзы или очки, не могу навести резкость начинает двоится в глазах. Началось недавно.
Это дальнозоркость так начала проявляться??
Гарантую неперелевки• 22 июня 2024
Это означает, что нужно сходить на расширенную проверку зрения (с расширением зрачка, ост) и потом к неврологу.
Крию матом страшно• 22 июня 2024
Можливо потрібно інші лінзи підібрати. Я довго ходила в одних лінзах. Потім почалося двоїння в очах, нечіткість, все розпливалося. Сходила до офтальмолога, виписав інші лінзи, стала трохи краще бачити. Але відчуваю, що знову щось не те, треба знову йти на консультацію перевірити зір.