Тріль підпільний• 22 июня 2024
Місячні другий раз підряд. Чи можливо таке?
Сьогодні мав бути останній день місячних. зазвичай в цей день в мене маже. Сьогодні відчула біль внизу живота як при початку місячних і побачила, що виділення такого ж кольору як в перший день. Зі мною таке вперше. Так буває? Чи це збій? Чи що це?
Обнимашкина• 22 июня 2024
В мене теж щось подібне цього циклу було, на 5 день, чомусь алим кровонуло і перед цим тягло живіт. Але на цьому майже все і скінчилося
Матраскин Брат• 22 июня 2024
У мене теж в цьому місяці були в два рази довше. Але в мене міома, я це зв´язала з цим. Хоча раніше було все норм
Тріль підпільний
• 22 июня 2024
Ответ дляОбнимашкина
От саме такі симптоми як у вас. Болів живіт, потім, алим пішли
Тріль підпільний
• 22 июня 2024
Ответ дляДикая Роза
Я думаю що це скінчиться до завтра.
В мене таке теж було недавно
Дякую, трохи заспокоїли мене. Надіюся обійдеться
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июня 2024
Ответ дляТріль підпільний
Ну еще какой то кусок эндометрия решил отвалиться. Ничего неожиданного
Підмітайло• 22 июня 2024
Ответ дляТріль підпільний
Клімакс?