Н@Диете• 22 июня 2024
Через відстань в Києві ми не бачимось. Як подолати відстань, поможіть
Познайомились на роботі. У нас зараз от саме початок, цукерковий період
Працювала біля Чоколівського бульвару
Звільнилась.
Тепер їду працювати на Васильківську, мені до роботи 1,30 і я не проїжджаю Чоколівський взагалі.
Він живе прямо біля роботи у сусідньому будинку.
От і виходить, що мені не по дорозі у будні дні, вдома я о 19:30.
Він взагалі ніде не пересувається, йому до мене їхати 45 хв.
От і виходить, що бачимось лише на вихідних.
Він може до мене приїжджати, але я його жалію, бо йому далеко буде їхати додому
Переїхати до нього не можу, бо ми лише два місяці у стосунках
Не знаю, що робити. Смішно. Але такі проблеми, ніби ми з інших міст
Працювала біля Чоколівського бульвару
Звільнилась.