Свій варік• сегодня в 11:47

Як би ви зробили?

Працюю на новій роботі 4,5 місяців, три місяці був випробувальний термін, коли можна було розірвати договір без пояснення причини.
В понеділок директор мені заявив, що я працюю ідеально, але не влилась в їх колектив. Я сказала,що зрозуміла і чекаю документи на звільнення.
Ці дні ні він мені нічого не говорить, ні я йому. Але в колективі,який дуже маленький 10 чоловік всього,відчувається якась ворожіння ніби. Ну і кожного дня приходять нові люди на пробний день.
Мені ніби і важко морально,але сама звільнятися не хочу, бо хочу стати в центр зайнятості.
А як би ви поступили?
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляСвій варік
Но 4сли я напишу по соглашению сторон, то 100% про компенсацию нужно забыть.
Так не пишите. Требуйте от начальника обещанного. У весна глазах тащат людей на ваше место не стесняясь.

бЭйбА• 1 час назад
Ответ дляВундерКІНГ
Автор, а давайте подискутируем. Как считаете, вот 10 человек коллектива. Чем вы им не угодили, если работу делаете хорошо?
Я не автор, але можу розповісти чим не прикладі історії, свідком котрої була: працівниця відшила керівника, він почав її гнобили, зграя підлеглих давай і собі старатись. А насправді в отаких малих колективах досить одної заводіли
бЭйбА• 1 час назад
Ответ дляВундерКІНГ
Не курите это причина? Ну вряд-ли.
Я не курю и не пью, и ненавижу корпоративы. Но из-за этого не скажу,что не прижилась. За 20 лет 4 работы сменила. Немного удивлялись с этого, но не тратили.
Думала что-то серьёзное там у вас
Так ’прижились’, що ледве 5 років на кожній протримались
ВундерКІНГ• 52 минуты назад
Ответ длябЭйбА
Я переезжала 2 раза и 1 раз в декрет. В чем суть смешного смайлика? 5 лет это не 3 месяца
автор Свій варік • 20 минут назад
Ответ длябЭйбА
С чего Вы это взяли?
А що таке?• 6 минут назад
Ответ дляСвій варік
Коли працюю, то немає часу
То сядьте і шукайте. Нехай працюють ті,кому ви заважаєте.
А що таке?• 3 минуты назад
Ответ дляСвій варік
Сама я только могу по собственному написать. В договоре написано,что по соглашению сторон или работодателя, нужно указать причину. Что мне указать?
Что вынуждает начальство)