Я тут с краю постою• 22 июня 2024

Кто самая добрая и полезная советчица?

Давайте позитивную тему на вечер.
Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляНаливайКа
В принципі, все сходиться- Джимсон дійсно може стати взірцем лише для неосвічених громадянок.
Сходиться тільки те, що декому дуже заздрісно , що не про них згадали :))

А для неосвічених громадянок тут бігають інші юзери з копіпастою :))

Бокс-орун• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник

Удалено администрацией...
Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Удалено администрацией...
Ні, це не той.
Для кидатися гімном по форуму, тут інші персонажі.
Амбасадор щастя• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А Таню з Борщаговки як гнобила в її темах, ця типу, ’добра, мудра і порядна’ Парель?
богатая старая тетка, которая тут сидит и развлекается
КвартираЧья• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Парель этого уже ’не помнит’.
КвартираЧья• 22 июня 2024
Ответ дляНервогенератор
😂 Венді, ти?
Вряд ли. Она сепарка и не стала бы писать на украинском. Хотя...
Королева спама• 22 июня 2024
Ответ дляСтильна штучка
Зазнайка и хвастунья
воображала и выпендрежница) На самом деле примитивная стареющая дамочка, но для возрастных домохозяек она богиня.
Своего не предлагать• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник

Це Ви про SHS?)
Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Та далеко не така багата, якою намагається видаватися.

Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Це Ви про SHS?)
Так, включно :)
И_В_офигительных_штанах• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Мені подобається Венді Стар за почуття гумору і інтелект.
Ще подобається Міззері і Джимсон - добрі, розумні люди з позитивною енергетикою
Венди Стар эта та, которая заговоры и отговоры практикует? А чувство юмора в каком месте у нее?) Или она когда яйцом перепуг выкатывает, анекдоты травит?
Своего не предлагать• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Так, включно :)

Коли копіпастить то ще можна почитати, а коли пише свої думки то читати взагалі неможливо 🥴
Своего не предлагать• 22 июня 2024
Блін, зараз почнуть банити за перехід на особистості, мені один раз вже так дали анонімний бан за обговорення 🙊
Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляСвоего не предлагать

А коли міксує свої думки з асорті із копіпасти
Амбасадор щастя• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
ну выше среднего достатка. Фотки ж тут скидывает, все видно
Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Тю...тут в будь якій темі про зовнішність так перейдуть на особистості і нічого - теми багато сторінок набирають. А про якійсь нік з набору літер і сказати нічого не можна?
Та тут перейшли на особистості задовго до вас.
Просто Фіфа• 22 июня 2024
Хорошо, что пишу с анонимом и меня никто не знает и то умудрятся узнать по ответам))
Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Це не вище, це середній і не на найвищій ступені середнього. Бачила я ті фотки.
И_В_офигительных_штанах• 22 июня 2024
Самая полезная советчица это советчица, которая систематически выкладывает фото отчеты из своих путешествий.

КвартираЧья• 22 июня 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вот тут соглашусь! Больше никого полезного не могу вспомнить.
НаливайКа• 22 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Удалено администрацией...
Саме той
НаливайКа• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник

Боже збав зазнати на цьому форумі слави, позитивної чи негативної, серед збоченців та російських пропагандисток на зарплаті
sim_sims• 22 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Таня у відпустці, мабуть)
Слоник-тоник• 22 июня 2024
Ответ дляНаливайКа
Та це вже чорний піар сайту пішов.
Всі , хто не подобаються особисто вам, то збочинці і російські пропагандисти на зарплаті? Одначе.
Тільки дуже часто тут називають російськими пропагандистами тих, хто не воює чужими руками з дивану .