Дівчата, хто знає. У мене 2 дітей неповнолітніх. Які є для них льготи, якщо батько УБД? Може в санаторій можна поїхати? Чи ще шось? Проїзд?
Ми тільки на комунальні зробили льготи і садочок/школа харчування безкоштовно і все. Буду дуже вдячна за поради які є ще для сім´ї льготи.
Ответ длячаревна
Уже дизы лепят, какие же здесь сидят 🐸🐸🐸
Ну як завжди 🤪
Kuzne4ikSam• 23 июня 2024
В чате класса как то видела писали про путевки, мол льготникам обратиться к школьному психологу - у нас ответственная она за эти вопросы. Узнавайте в школе вашей
serebro16-72be• 23 июня 2024
Ответ для Juliana R
Я знаю багато УБД які навіть не воювали🥸
А хто дійсно воював зараз не може отримати,бо немає коли.
Я не ставила дізи чи щось таке...
Пограничники многие имеют. Не воевали но были очень близко.