Дівка в намисті• 23 июня 2024
Alfaparf на Нотіно хто купляє
Дівчата, чи бувають гарні знижки на ці засоби для волосся?
Хочу маску для волосся, зараз вона 660грн 200мл, і 1010грн 500мл.
Чи можна купити ще дешевше?
Дівка в намисті
• 23 июня 2024
Мао_Мяо• 23 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
не купляла ще цю фірму, тому не в курсі знижок
Бачила їх дешевше, перед знижкою піднімають ціну, майте на увазі.
Дівка в намисті
• 23 июня 2024
Ответ дляА ось і я
Я розовую серию брала, у меня от нее перхоть(
мені біла серія геть не сподобалась, а купила цієї пробники - і досить непогано, волосся живить гарно. Хочу повну версію замовити.
А я с Рио-де-Житомира!• 23 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
маска классная, а вот шампунь мне вообще не зашел, как будто голова грязная от него, не вымывает вообще
Дівка в намисті
• 23 июня 2024
Ответ дляКузякин
Это супер средства. Брала их много раз на Нотино
дякую за відгук)) мені маска по ефекту схожа на керастаз теж темно зелену відновлювальну, але та 1600грн 200мл коштує.
дякую аж підскакую• 23 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Можно купить дешевле
Я зеленый шампунь, как у вас покупала с промокодом за 360
Дівка в намисті
• 23 июня 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Можно купить дешевле
зараз набір темно-зелений шампунь і маска 825грн, знайшла. І безкоштовна доставка. Мабуть замовлю набором.
дякую аж підскакую• 23 июня 2024
Ответ дляДівка в намисті
Да, набором на нотино всегда выгоднее выходит