НеВРотик• 24 июня 2024
Де не вимикають світло в Києві?
Ви знаєте такі будинки в Києві , де не вимикають електроенергію? Поділіться будь ласка. Або, що купити в квартиру, щоб хоч працювала плита?
Вже сил немає, 24 поверх, все на електриці.
Води немає, їжу не приготуєш, ліфти не працюють. Є тільки інтернет, все.
Дитина маленька, проситься на руки, коли додому йдемо. Готова переїхати на оренду навіть( хоть ця квартира - своя).
Сьогодні сіру зону підключили, графік затягнувся.
БлинчикБезСметанки• 24 июня 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Со спортзала, если так важно.
Сейчас дадут в 19.00 пойду поработаю часик, не выходя из подъезда
Не дадут в 19.00. В 22.00 дадут
НичеНипанимаю• 24 июня 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не дадут в 19.00. В 22.00 дадут
Вот и ладненько. Лучше в 7.00 утра схожу
Статус Ква• 24 июня 2024
Ответ дляБагиня
Десь читала, що ті будівлі, які на одній лінії з критичною інфраструктурою - де не вимикали світло, будуть поступово переведені на лінії, де буде вимикатися по графіку.
Чи це по всій Україні була новина, чи наша місцева (я не в Києві).
Автор, вам краще знайти квартиру на нижчих поверхах, з газом, тобто будівлі не вище 9 поверхівок. І десь де в пішій доступності бювет.
На жаль, під час відключення світла бювети теж не працюють. Принаймні, у нас так було раніше, зараз не перевіряла.
IQ 80• 24 июня 2024
Ответ дляНе обижаюсь
так тцк теж вирубають наче і влк в поліклініці
Это правда, у нас в поликлинике света нет. На 9 этаж без лифта, но это такое, мы ещё молодые и поднимемся. А бабушки просто разворачиваются и уходят домой
Не обижаюсь• 24 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Проспект науки 80а
У меня там подруга живет , вообще не отключает . Говорит у них пол дома сбушников , поэтому …
та сколько ж их всего? у нас больше чем пол дома, правда вырубают по черному
БлинчикБезСметанки• 24 июня 2024
Ответ дляНе обижаюсь
В Киеве тысяч 10-15
Не обижаюсь• 24 июня 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В Киеве тысяч 10-15
свободные люди.которые хвалятся в домовом чате,что они убд и прочие плюшки имеют, а мы так рыбы для них низший сорт...
Помаранчова душа• 24 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Проспект науки 80а
Повезло ж людям.
БлинчикБезСметанки• 24 июня 2024
Автор, ищите квартиру в 9-этажке с газом. И купите инвентор+аккумулятор и будет вам счастье. Даже не заметите отключений
Не боюся осуду• 24 июня 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Сегодня свет был с 10 утра до 15.00
Домой пришла в 12.30.
Еду приготовила, варенье из 6кг вишен сварила и закрыла, все перемыла и вырубили.
Как можно сидя в декрете не успевать нихрена, я не знаю
Домой пришла в 12.30.
Ну яка ж ви умнічка)) Ще пиріжків напечіть з тими вишнями, що закривали, та з´їжте, і взагалі агінь🔥
Непонятно• 24 июня 2024
У нас не отключают/пригород
На линии штаб
Локацию писать не буду по понятным причинам
На линии штаб
Помаранчова душа• 24 июня 2024
Боже Боже,хрущевки обхаенные оказались лучшим местом проживания.
Не обижаюсь• 24 июня 2024
Ответ дляIQ 80
а толку. мои в поликлинику ходят исключительно жалобы для тцк фиксировать. а лечаться в платных, без света и жалобы не зафиксируют, а узкие спецы и со светом бояться писать сейчас у нас на Вербицкого в поликлинике
НичеНипанимаю• 24 июня 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Так станьте убд сами и примейте те плюшки, странные какие то
IQ 80• 24 июня 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Как можно не успевать печь пирожки? Я не понимаю 🤷
Слобожаночка• 24 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
А куда я генератор поставлю на 24 этаже ( балкона нет )?Объединяли кухню, ремонт до полномасштабной делали, балкон снесли
Зарядная станция
мимАпроходила• 24 июня 2024
ДТЕК Кількість багатоповерхівок, які не відключаються від мережі під час дії графіків, зменшилась втричі. Тепер таких будинків у столиці лише 4% від загальної кількості!
Разом з місцевою владою ми провели велику технічну роботу з оптимізації схеми живлення критичної інфраструктури, і створили нові схеми постачання світла для житлових будинків. Це забезпечує справедливі та рівні умови електропостачання для всіх киян.
На початку застосування графіків відключень, багатоповерхівки, що знаходилися на одних лініях з лікарнями та іншими критичними об´єктами, не відключалися. У жовтні 2022 року таких будинків було 1 497 або 12% від загальної кількості. Ми працювали над цим, і тепер таких будинків лише 510, або ж 4%.
Дякуємо за розуміння та підтримку! Вірте в енергетиків! Разом ми впораємось!
Не боюся осуду• 24 июня 2024
Ответ дляIQ 80
Та не кажіть, може боїться тими вишнями біле пальто заляпать?)
Не обижаюсь• 24 июня 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
настоящих как раз его и не дают, а вот доморощенным сбу аж бегом,я про это и выездные они тоже хвалятся вечно в чате фоточки с европ выкладывают и учат как нам тут газоны садить бо у эуропе куды воно поехало в ’командировку с эскортницей’ красиво и фоточки в группу .задолбали, а мы как быдло в клетке сидим трясемся и мечтаем про морк из прошлой жизни и да меня давит огромная жабище и мне вообще не стыдно
Силиконочка• 24 июня 2024
выбирайте 5 этажные хрущи. Да, свет тушат тоже, но!!! Вода есть всегда, газовая плита, отопление зимой централизованное. А, и как бонус горячая вода, потому что она от газовой колонки, а она зачастую на пьезе или батарейках, тоесть автононая от света
IQ 80• 24 июня 2024
Ответ дляСиликоночка
Зимой ещё непонятно, что будет с отоплением. Так что тут пока спорно, но для лета реально супер.
Реанимация• 24 июня 2024
На моей улице отключают только чётную сторону, нечетная почти всегда со светом - начало Васильковской, дома 5, 7, 9, 11.
Неместная Я• 24 июня 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Завжди тут пишуть- щоб не було в столиці всерівно ситуація буде краще. А бачу, що навпаки- Київ ковбасять по повній
Ситуація по ракетах краще а не по світлу
Замулена ріка• 24 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Ні, писали саме про світло. Що де де, а в столиці буде все в нормі
Пускаю бісики• 24 июня 2024
Сегодня в Павлово была там свет есть всегда, как сказали. Наверное дома с ними на одной линии не выключают.
Мядуза аля моргонер• 24 июня 2024
Навряд чи ви зможете орендувати квартиру саме у такому будинку, тим паче їх стає все менше. Реальніше шукати перший поверх у будинку з газом.
У нас ситуація як у вас, але діти вже не малі, акумулятор+інвертор, акумуляторний портативний душ, воду набираємо у пляшки. А тепер ще й газову плиту купили з балоном, дороге обладнання, відносно надійне, хоча все одно стрьомно і поки що не заряджали балон. Але якщо світло буде по кілька годин на добу, то доведеться.
КондуктЕр тролейбуса• 24 июня 2024
У мене раніше не вимикали, а якщо і бувало іноді, то буквально раз на день на пару годин, зараз уже вимикають як усіх.
Курчатова 18.
Зате перший поверх, газ, гаряча вода і опалення централізоване, хоча це усіма проклятий бабушатник))
А, і провайдер встановив якесь обладнання, інтернет у домі є навіть без світла.
Курчатова 18.
Борець за гаманець• 24 июня 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Є багато інших структур з абревіатурою з трьох букв.
Подружка живе біля військової частини, світло не виключають, але стрьомно.