Сосиска_Втесте• 26 июня 2024

Рвота кровью...

Дівчатка привіт мені 46 років. Останні років 5 не було проблем зі здоров´ям. Рік назад нестало синочка. Потихеньку почала пити... Пиво... За рік дійшло до 2.5+2.5 в день. Рідні більш нема. Не за те.... Сьогодні зранку затошнила вирвала кров.... Думала показало я... Ні... Другий раз те саме. Більш нема. Почуття добре. Темп нема. Це страшно? Прошу не вчити життю..... Я вже пізнала. Скажіть будьласка з чим це може бути? Що пью? Раніше ніколи не пила. Цироз? Онко може так бистро бути?
ШобВам_КакНам• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Дівчатка так боюся... Знаю сама винна.....
у Вас есть родственники? с кем-то побыть?
если нет, я настаиваю на скорой, там Вы хоть под присмотром врачей будете. и обследуют быстрее

Атиква• 26 июня 2024
Автор, найкраще для Вас це госпіталізація зараз:
- Вам зроблять обстеження і будуть спостерігати;
- Ви не зможете бігати за пивом в умовах стаціонару;
- Ви будете вимушені спілкуватися з іншими людьми. Для Вас це плюс
Кинути пити необхідно назавжди Вам.
Можливо це доля намагається до Вас достукатися
Як Ви харчуєтесь ?
автор Сосиска_Втесте • 26 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Нема. Чоловік помер. Син ось теж. Е дальні закордоном то не варіант з таким до них звертатися
Надежда наш компас• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Я розумію. Шось вже не те. А куди йти? Узі робити? Декларації в мене нема так як не вважала за потрібне нічого не боліло. А гінеколог в мене часнмй. Флюрографія да і все
В любую частную точно так же можете пойти. Позвонить, описать симптомы, они запишут, куда нужно. Может, вообще лучше скорую вызвать.
Да, я блондинка!• 26 июня 2024
батько такі самі симптоми. спочатку язву поставили, а через 2 місяці не стало. рак шлунку. операція вже не допомогла, бо метостази і рідина в порожнині.
беріть себе в руки і йдіть на обстеження. харееее пити.
автор Сосиска_Втесте • 26 июня 2024
Ответ дляАтиква
Кинути пити необхідно назавжди Вам.
Як Ви харчуєтесь ?
Доброго дня дякую. Їжа то норм. Все їм тяне їсти. +пиво... Пиво пиво.. Останні місяці починаю з пива щось варю їм знов пиво. Роблю по інтернету. Майже з дому не виходу.. Тіки до кладовища та в магазин
автор Сосиска_Втесте • 26 июня 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую.
Вся в кредитах• 26 июня 2024
это язва
срочно в больницу
вызовите скорую
Щебетуха• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Я ж випила зранку знов 2 літри і вирвала. Стидно дуже.
так вы же все вырвали.

Царевна_несушка• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Не болить фізично нічого
К врачу надо поскорее.
Обнимаю вас, выздоравливайте.
Царевна_несушка• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Не выдумывайте. Звоните в скорую и спрашивайте, куда вам ехать, где примут, самой или по скорой и тд.
Життє Бентежне• 26 июня 2024
Это может быть что угодно, от безобидного до очень страшного.
Для начала хотя бы УЗИ брюшной полости, клиника крови, печеночные пробы и гастроскопию бы
Життє Бентежне• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
В мене теж живіт рсте останій місяць
От 5 л пива в день?
У любой бы вырос, даже у астеника.
УЗИ брюшной полости стоит гривен 500 и очень информативно.
автор Сосиска_Втесте • 26 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
От 5 л пива в день?
У любой бы вырос, даже у астеника.
Так. Останій місяць 5+літрів в день. дякую.ось просто таке стало. Боюся. Напевно пізно вже.злякалася не за себе а що нікому буде ходити на могилу синочку Дякую вам за підтримки взавтра піду перше на узі та кров.
автор Сосиска_Втесте • 26 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Дзвонила тіки що попитати сказали яке почуття чи е темпера чи часто рвота. Яка була кров та скільки. Нема нічого.. Порадили взавтра свюамій на узі та кров
ПоЗиТиВнАя• 26 июня 2024
Автор, я вам щиро співчуваю. Тяжка у вас доля(( але ви така молода, може ще б поборолися для себе?
Царевна_несушка• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Надо идти, конечно. Звоните, записывайтесь.
Госпожа_тамагочи• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор. Ноги в руки и вперед. И ничего не бойтесь!
Не нужно.
Ваши близкие не хотели бы вам такой доли.
Поэтому идите завтра же к врачу. Не тяните. Быстрее узнаете, что с вами.
Я вас обнимаю.
Вы пережили такой ужас. Вы сильная.
Вы справитесь и будете долго и счастливо жить.
Атиква• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Є пивний алкоголізм, я десь читала, що таким алкоголіком достатньо замінити пиво на квас і організму легше впоратися з залежністю. І якби там не було, Вам чимшвидше потрібно обстеження. 5 літрів пива це жесть, вибачте, але страшно уявити що там з органами...

автор Сосиска_Втесте • 26 июня 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не нужно.
Я вас обнимаю.
Вы пережили такой ужас. Вы сильная.
Дякую вам. Знов пью, напевно я не вишкрібуся.
автор Сосиска_Втесте • 26 июня 2024
Ответ дляАтиква
Да. Дівчата в день 5+2.5 літрів це ОК просто пью. Зазвичай на могилі. Незнаю. Пюю пбю. Пбю, мало допомогае
Атиква• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
І зараз походу випили....
Вам би до нарколога, можливо навіть на стаціонар.
У Вас друзі є?
Госпожа_тамагочи• 26 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Дорогая автор. Это зависимость.
У вас есть друзья?
Безпорадна Кроко• 26 июня 2024
Автор, как вы? Теперь переживаю за вас, а вы исчезли..