Все знаю від і до• 26 июня 2024
Коклюш ! Дівчата допоможіть з аналізами
Отримали результат на коклюш, наш педіатр каже що скоріш позитивний а от інфекціоніст іншої думки, вважає що в аналізі деякі неточності, не відповідність одного імуноглобуліну до іншого! Дитина не привита !
Все знаю від і до
• 26 июня 2024
Кашляє сухим іноді мокрим - більш вечір, і ранок ! Буває і вночі! Таке тягнеться вже 3 тижні !
Десь так, але...• 26 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
вночі приступи. якщо їх нема - то може й не коклюш
Все знаю від і до
• 26 июня 2024
Ответ дляДесь так, але...
Приступів не має ні вдень ні вночі , тьху тьху, більше схоже на затікання соплів, але лор нічого не знаходить
миссАрфография• 26 июня 2024
Так імуноглобуліни М - це про те, що людина хворіє зараз, а G - що хворіла раніше. Так при ковіді розбирали результати, що тут не зрозумілого, думаю, що хворіє кашлюком дитинка-(
Все знаю від і до
• 26 июня 2024
Чому тоді є імуноглобулін g у непривитоі дитини, він зʼявляється коли імуноглобулін м зникає або у привитих дітей
Лепетун• 26 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Он должен быть меньше 9, пока не выработались антитела. Вот вам и показало, что ребенок сейчас в активной фазе, g позже появятся.
Все знаю від і до
• 26 июня 2024
Сьогодні здали ще раз в іншій лабораторії, побачим що прийде - на сьогодні десь уже 4й тиждень хвороби
Файна цьоця• 26 июня 2024
У подруги ребёнок болеет , картина типичного коклюша,ночью до рвоты, уже и старший заболел , но анализы отрицательные
Ленивица-красавица• 26 июня 2024
Не исключено, что коклюш. Потому как сейчас очень много случаев слышу.
мистерЛяпсус• 26 июня 2024
по анализу коклюш. И по симптомам тоже похоже. Я 4 неделю болею. Если во время начали лечение, то приступов не будет. Но кашель еще долго может быть.
Дама с собачкой• 26 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Бо М-ки не зникають миттєво, коли починають з´являтися G. Їх рівень падає поступово, а G будуть рости, причому швидко. А потім теж падатимуть до залишкового рівня. Можете перевірити динаміку через тиждень, припустимо, G має рости. Дивно, що інфекціоніст цього не знає.
Лунтик-паунтик• 26 июня 2024
а яка Вам різниця коклюш, чи ні? Його ж лікують симптоматично+антибіотик.
Наша лікарка казала, що для підтвердження діагнозу потрібео двічі робити аналіз (через проміжок). Тому прописала антибіотик, і лікувала те, що ’вилазило’ (а одних може бути ларингіт, в інших бронхіт.....)