alenka3108• 28 июня 2024

Дівчатка, хелп, допоможіть будь ласка! Щось вкусило

Всім привіт! Прошу поради. Може хтось стикався. Відпочивали з донькою в Славсько кілька днів, тільки помітили, що щось вкусило. Вчора було більш бліде, сьогодні прям червоне і наче два укуси поруч. З цих укусів сукровиця іноді сочиться. Вчора чухалось, зараз просто трошки болить. Ніде по лісі не лазили. Самого укусу не відчула.
Хочу в БАНю• 28 июня 2024
Розчухали, занесли інфекцію. Протирайте частіше спиртовою настоянкою, найкраще лівоміцетин 1%
Шкварочка• 28 июня 2024
Гаряче на дотик?
Купіть гідрокортизон мазь і цитрін пийте раз на добу.
Дайте подумать• 28 июня 2024
Мог слепень укусить. Таблетки от аллергии, синтомициновая эмульсия мазать тонко.
автор alenka3108 • 28 июня 2024
Сліпня б відчула, мабуть, бо боляче кусає. Думали, може павук в номері, але там ніяких павуків не було.Всім дякую за відповіді, зараз підемо до аптеки, бо ще пів дня і ніч в поїзді їхать.
Дайте подумать• 28 июня 2024
Ответ дляalenka3108
Как раз слепень кусает незаметно и не больно. Врач говорил, что если паук кусает, то есть следы от зубов(ну то чем кусает). Присмотритесь, то оно? Или царапины от чесания?
автор alenka3108 • 28 июня 2024
Ответ дляДайте подумать
Дякую! Вже впевнені, що це скоріш за все сліпень. В аптеці теж схиляються до цієї версії. Дали антигістамінні і мазь. Дуже всім вдячна за допомогу.