Не їм після шостої• вчера в 19:12
Як вам листування, це ок?
Познайомились та листувались 5 днів, листування було навіть більше гуд.
Були звісно певні моменти, іноді і я гостро реагувала. Але це...
Ми навіть не бачились, а тут ніби дозвіл мені дає ахах
ГейТуда• вчера в 23:26
Ответ дляНе їм після шостої
та, ніхто не повинен, тільки для чого тоді такий мужик, якому можна лише позитивне розповідати) але то ваша думка звісно, кожен обирає своє
А зачем кому-то ваш негатив? Другие люди что унитазы для слива ваших эмоций на ровном месте?
Не їм після шостої
• вчера в 23:29
Ответ дляГейТуда
Або відповісти. Що він і зробив. Та так, щоб вас зачепило власне лайнєцо
так ви ж про інформаційну гігієну. хоча вона стосується зазвичай фейкових новин і тому подібне, а не листування особисте. але то таке, най буде по вашому)
ГейТуда• вчера в 23:28
Ответ дляНе їм після шостої
А ваша тирада про отсутствие воды это не информация? Просто никому, кроме вас, не нужная информация, лишняя для окружающих людей. Как ’я покакала’. Автор, ну Вы как ребенок
УжеВотДа• вчера в 23:30
Ответ дляНе їм після шостої
Что ж Вы,убрали про лайки пользователя самому себе?))) Ай-яй-яй)))
Увидели, что там больше одного?)))
Не їм після шостої
• вчера в 23:35
Ответ дляУжеВотДа
Увидели, что там больше одного?)))
признаю, тут є до чого доколупатися)) так, я відредагувала повідомлення.
то ж я відповіла на ваше питання, а ви будете на моє, те що 136?
Тарабарщина• вчера в 23:46
Ответ дляНе їм після шостої
ну йому не 40+) значно менше, має ж бути якийсь емоційний інтелект
Автор, Ви на різному рівні розвитку у цьому плані. У нього нормальна реакція.
Відстаньте від чувака і розвивайтесь, працюйте над собою.
Або просто не Ваша людина, якщо Вам не вистачає взаємних істерик.
Відстаньте реально від людини і шукайте своє істеричне, бо Ви йому мізки витрахаєте.
Тарабарщина• вчера в 23:47
Ответ дляНе їм після шостої
чому відразу жіночка ахахаха ви не знаєте мій вік
десь 15, як моїй малій?
Тоді це все пояснює.
Тарабарщина• 2 часа назад
Ответ дляНе їм після шостої
дуже дивно, притворятися тим ким не являєшся) тому і на старті такі всі класні, ахахах
та не притворяйтеся. навіщо?
Тарабарщина• 2 часа назад
я звичайно іноді сама можу мозок витрахати. Але зі сторони писати легше.
Розумашка• 2 часа назад
Ответ дляНе їм після шостої
зрозуміло, відносини значить лиш про позитивні емоції, а негативні чи що тебе турбує - то потрібно залишати при собі) мені особисто цікаво, якщо людина буде відверта, а не хоче здаватися ідеальною та без реальних емоцій. але дякую за вашу відповідь)
Это не про откровение, это про жуткую привычку ныть на пустом месте
Точу ляси• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
На таких сайтах, відсоток довбограїв 99.9%
И автор похоже из их числа
УжеВотДа• 2 часа назад
Ответ дляНе їм після шостої
Шо там еще отвечать? Я все написала уже Вам, дальше мне уже неинтересно поддерживать беседу. Про самоутверждение - я про Ваши комментарии, а не про пост. Интеллект, интеллект ... - уже неинтересно, правда. Вы из пальца уже свои комментарии высасываете.
Диверсификация• 2 часа назад
Ответ дляНе їм після шостої
С таким подходом у вас будет масса проблем в отношениях.
Вы только знакомитесь, всего лишь 5й день переписываетесь, а в вашей голове у вас уже отношения и при том близкие.
Поэтому вас и спрашивают об интеллекте, в том числе эмоциональном.
Неужели вы не чувствуете разницу в общении с малознакомым человеком и мужчиной, с которым есть близкие отношения?