Майская киска• 28 июня 2024

Повідомлення від привату про оновлення даних?

Кому приходило, що воно означає?
Душка-свекрушка)))• 28 июня 2024
Шо треба оновити дані, або заблокують рахунок

автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В мене рахунки закриті роки 2 тому, але жодних документів про закриття не маю. Які дані мається на увазі?
Душка-свекрушка)))• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Дані про прописку, паспорт, код
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дані про прописку, паспорт, код
Тоді дивно чому вони мене вважають клієнтом
Душка-свекрушка)))• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Це питання не до порадниць, а до оператора на гарячій лінії.
Ніка Найз• 28 июня 2024
Ну так сходите в ТЦК и обновите данные.
Застряла• 28 июня 2024
Питають чи живі ви)

автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну так сходите в ТЦК и обновите данные.
Що я забула в ТЦК?
Ніка Найз• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Що я забула в ТЦК?
Вы же хотите обновиться вот и обновитесь. Все равно ТЦК видит в ресстрах все, даже приват банк
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Не маю жодного відношення до тцк
Застряла• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Якщо закриті, то можете не реагувати. Це стандартний запит при діючих картках і рахунках у приваті. Можна оновити онлайн, підтягнувши паспорт, код, прописку. Можна офлайн, підійшовши в відділення. Якщо людина не оновлює, то так, приват може заблокувати картку. Це не шахраї, це дійсно служба підтримки
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляЗастряла
Зрозуміло, в мене даних старої картки теж не залишилося, щоб зайти в додаток, значить буду ігнорувати
ПП-шница• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Що я забула в ТЦК?
А куда пришло это сообщение? Вы военнообязанная, медик?
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляПП-шница
На вайбер, при чому вже не перший раз, не військовозобов´язана
Вишневий цвіт• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Так может это какой-то сторонний мошеннический сайт?
В вайбере куча всякого хлама регистрируется.
Милота• 28 июня 2024
Заплатите 200грн Привату за довідку про стан рахунків Вас как фізосособи. Тупо підійдить до оператора не з питаннями, а з вимогою. Потрібен укр паспорт та код, якщо пластиковий то ще витяг з демреєстру. Мінутна справа.
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляМилота
Я не в Україні
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Написано приват, за посиланням я не переходила
Милота• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Я не в Україні
Доверенность особе представлять интересы в Украине, подавть запити та отримувати відповіді. У привата горячка, робот, добейтесь живого оператора паролем: допомога оператора.

автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляМилота
Нема нікого такого, я картку взагалі колись відкривала в іншому місті, де вчилася і роки нею не користувалася
Star.nata• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Через оф/сайт приватбанка напишите в их поддержку и выясните что от Вас хотят и точно ли это не мошенники
Милота• 28 июня 2024
Нерухомості, власності в Україні немає? Тоді забийте, не витрачайте час.
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляStar.nata
Дякую
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляМилота
Маю, але до чого тут ПриватБанк
Милота• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Маю, але до чого тут ПриватБанк
Якщо є борги, наприклад кредитові зобов´язання то після закінчення військового стану банк звернеться до суду. Є певні механізми відшкодування збитків.
автор Майская киска • 28 июня 2024
Ответ дляМилота
Ні, була просто картка для стипендії
Милота• 28 июня 2024
Ви нічим не ризикуєте якщо віртуально поспілкуєтесь з живим оператором. Замовте через сайт дзвінок консультанта. Зараз ідентифікуют за допомогою ШІ а оператор підкаже.
Глаголиця• 28 июня 2024
Ответ дляМайская киска
Ці повідомлення приходять всім, у кого хоч колись були рахунки в Приват., навіть якщо вони вже закриті.