Суцільна зрада• 29 июня 2024
Роботодавець правий?
Доброго дня
Вчора десь після 18 години мене запросили сьогодні на 11 годину на співбесіду. Менеджер сказав, що керівник буде на роботі в цей час, щоб я підійшла. О 10 годині мені зателефонували з попередньої співбесіди та запросили на стажування, я погодилась, так як умови цікавіші. Відразу написала на рахунок співбесіди в 11, попросила вибачення та сказала, що більше не актуально. Натомість отримала купу бруду в свою дресу від того менеджера, що мене чекав керівник, а я безвідповідальна, в мене погане відношення до роботи, що керівник міг залишитись вдома. Я винна в цій ситуації? Попросила вибачення та повідомила, що не буду за годину, як тільки дізналась про попереднє рішення.
ПростоБелка• 29 июня 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Офісна, щось типу менеджерпо роботі з клієнтами. Він запропонував після 18, я сказала, що не можу давайте вже з понеділка, а менеджер: керівник на роботі буде завтра, приходьте на 11, а тут вже каже, що керівник лише заради мене прийшов та чекав, хоча за годину попередила.
Забийте, у вас зараз задача на інший роботі себе проявити. Оце все типу та ніби, проблема на ринку праці. А потім один хотів одне, інший шукав зовсім друге і знов обидві сторони у пошуку.