Аноним Советчик• 29 июня 2024
Бебі фейс
Мені зараз 25, але через те, що в мене типаж бебі фейс, постійно чую, що я виглядаю дуже молодо, максимум на 18. Це добре чи погано?
Дую на вітер• 29 июня 2024
Ой, у мене так само
Зараз 49, виглядаю на 21!
Ви знаєте, непогано))
Зараз 49, виглядаю на 21!
Ви знаєте, непогано))
Треба підробіток• 29 июня 2024
Фото, сестра, фото. Минут через 15, вы всю оставшуюся жизнь будете уверенны, шо страшнее и старше вас, женщин нет на всем белом свете.
Зупка_цем• 29 июня 2024
Фото буде?
Бо якось тут читала про фігуру як у Мерлін Монро а коли дали фото то виявилося що там іще худнути і худнути, але самовпевненість космос.
Так що художній свист це теж треба вміти
175см55кг19лет (она)• 29 июня 2024
Ответ дляТреба підробіток
И напишут, что выглядит на 50
На_оба_рот• 29 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Фото буде?
Ну Мэрилин самой бы стоило похудеть, так что советчица может действительно была похожа.
Кокосиха• 29 июня 2024
Без стьобу, автор це добре. Я теж парилась над цим рік тому. Мені зараз 26. Почала боятися, що старію і скоро будуть зморшки. Так що не забувайте собі цим голову і насолоджуйтеся, що молодо виглядаєте
Безлім на все• 29 июня 2024
А говорить це вам хто?
Бо 18річні рідко сприймуть 25річну за свою, згадую себе першокурсницю і двох старших за віком одногрупників - одній було 23, іншому 24. Вони чудово виглядали, але я бачила різницю: непомітні перші мімічні морщинки старшої одногрупниці і ще дитячі обличчя однолітків. А от викладачі сумніваюся, що могли розрізнити. І зараз в свої 38 я вже не відрізню 18річну дівчину від 25річної.
Тобто якщо це каже одноліток і старша за вас людина, це не об´єктивно. Буквально - ви виглядаєте краще тих 18річних, які ця людина звикла бачити. Впринципі в кожного в голові свій шаблон як виглядають 20річні, 30річні чи 40річні і ми людей розподіляємо на ’виглядає старше’ чи ’виглядає молодше’ згідно цього шаблону, це не завжди об´єктивно.
NainaBelle• 29 июня 2024
Да на форум выложить фото и вам напишут что выглядите не 30 и вообще ’5 баллов’ типа того))
А вообще нормально что у вас до 30 ничего не поменяется. Потом 34-35 уже все ’ женщина’
Чучело-Мяучело• 29 июня 2024
Ответ дляБезлім на все
А говорить це вам хто?
Я_и_моя_собака• 29 июня 2024
Фото !!!! Мы уже видели здесь фото бебифейсов, выглядящих на 30 ( а на самом деле на 50 ) в 45 лет, фото шикарных волос ( 3 пера на голове ) в 60 лет, фото мамы, которая выглядит на 15 лет моложе ( а по ходу ровно на свой возраст ) и т д и т п.так что возможно, что вы необъективно себя оцениваете.
Самохвалова• 29 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Ой, у мене так само
Зараз 49, виглядаю на 21!
Ви знаєте, непогано))
Зараз 49, виглядаю на 21!
Ви знаєте, непогано))
Здесь так у всех. Даже у кого не беби фейс. Это все животворящая сила анонима.