Викачую яйцями• 01 июля 2024

Ваші чоловіки з фронту часто пишуть? Мій зараз не зоче говорити

Надежда наш компас• 01 июля 2024
https://yakty.com.ua/
скачайте себе брошюру.. почитайте.
Надеюсь, поможет
Marmu• 01 июля 2024
ну так різні люди по-різному себе поводять. я от хоч і не на фронті, але ненавиджу згадувати початок війни і не говорю. а деякі прям кожну секунду смакують.
Тут надолго• 01 июля 2024
Попробуйте занять его место, тогда может поймёте, почему он с фронта вам редко пишет. Или не пишет совсем.
Щебетуха• 01 июля 2024
В подружки писав щодня, телефонував і в 22:22 обовязково смс слав щовечора....
Тану на сонці• 01 июля 2024
Може вже пише іншій
И_В_офигительных_штанах• 01 июля 2024
Ответ дляMarmu
Як ви про себе високомовно і як інші примітиви смакують
Вумна вутка• 01 июля 2024
Пишет, звонит часто в течении дня. Но и такие периоды, когда не хочет ни с кем говорить, тоже иногда бывают. Я его за это не осуждаю
Капитошечка• 01 июля 2024
Щодня - зранку і ввечері. Якщо є звʼязок
Кошкина мать• 01 июля 2024
Фронт, це де? Тил (відносний)? Чи бойові? Якщо на бойових, то звичайно не пише, в тилу як коли, був період, коли після поранення повернувся в стрій, то після тяжкого штурму взагалі не хотів говорити, тільки’ привіт я живий’. Автор, їм важко, і якщо ви думаєте, що це обов´язково коханка, то ви помиляєтеся. Будь яка психіка зламається від такого навантаження. Не хоче, не наполягайте, дайте йому відпочити
Вимагаю спілкування• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Може вже пише іншій
Тоже подумала, что баба у него, но автор в такое не поверит
автор Викачую яйцями • 01 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
Скільки часу був період , що не писав?
Этожзвяздаяегообожаю• 01 июля 2024
Щодня.Але з кожним днем все рідше,через те,що вони там постійно чимось зайняті.Але я вже звикла.Чую гол ос,значить живий і це для мене головне.
Marmu• 01 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
я високомовно? взагалі-то почитайте, що фронтовики ще за часів другої світової не любили згадувати фронт, це давно відомий факт. і я не мала на увазі нікого образити. я написала, що люди по-різному переварюють травми - хтось намагається забути, а комусь треба обговорити це тисячу разів.
Захекалася читать• 01 июля 2024
сын не звонит (спец. войска) , я звоню напрямую в службу Кудряшова (замкомбата ВСУ), муж воюет в госпитале.
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну то я більше до того, що чоловік завжди знайде можливість зателефонувати якщо хоче.
А якщо не пише не телефонує то або вже є інша або ніхто не потрібен. І одна і інша ситуація для автора має насторожити.
Щебетуха• 01 июля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Жінки вміють підтримати(((
Вимагаю спілкування• 01 июля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Что значит воюет в госпитале? Как далеко от линии фронта госпиталь?
Опля Картопля• 01 июля 2024
Звонил, только когда выезжал с позиций. Потому что,чтоб позвонить, ему нужно вылезти на крышу здания и ловить там сеть, уворачиваясь от обстрелов. Связь очень плохая. Обязательно утром смс ’норм’, когда дойдет до меня, тогда и дойдет, а дальше по ситуации. И в голову не приходило задумываться ’ а чего это он так редко звонит или пишет’...
Но какая обстановка у вашего мужа - вам лучше знать.
Захекалася читать• 01 июля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
мой муж капитан медицинской службы мед. роты (оперирует в военном госпитале с 27.02.2022) в мирной жизни - мирный протезист, ортопед, хирург.
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Жінки вміють підтримати(((
Краще гірка правда.
Я так також тішила себе ілюзіями, виправдовувала свого козла. Поки в один день не дізналась про іншу. Перш ніж з нею зійтися він багато з ким переписувався, шукав варіанти. А я все чекала і виправдовувала(
Вимагаю спілкування• 01 июля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Вот так и надо писать изначально, а не перекручивать. Мужу респект
Щебетуха• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Краще гірка правда.
Яка правда? Ви навіть не знаєте їх сім´ю.
Захекалася читать• 01 июля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
ну)) пишу а над головой сбивают ракету..... Днепр держимся!!!
Пополняю_Карму• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Може вже пише іншій
Дура?
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Дура?
Ти?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Краще гірка правда.
Ваш теж служив?
ПриснитсяЖЕ• 01 июля 2024
Звонить заспіль, як є вільна година. Більше пише. на зв´язку по декілька разів на день. Ввечері довго спілкуємося, з фото і відео.
Ирина-bbd0• 01 июля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Дура?
Тролли кацапские
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ваш теж служив?
Так і продовжує служити. 2 роки морочив голову, плани будував на майбутнє. Глобальні плани. І як виявилось паралельно переписувався з багатьма іншими, потім познайомився з однією з них та пішов до неї.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Вы женаты, или просто встречались?