Викачую яйцями• 01 июля 2024
Ваші чоловіки з фронту часто пишуть? Мій зараз не зоче говорити
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы женаты, или просто встречались?
Просто зустрічались, планували одружуватись
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Ну так вам попался просто козел, бывает.
Ирина-bbd0• 01 июля 2024
Автор.если Вы не тролляка.то вместо форума.поищите и почитайте в интернетах материалы на тему ’как общаться с человеком на войне’
Там есть ответы на все ваши вопросы
Это более конструктивно
Там есть ответы на все ваши вопросы
Это более конструктивно
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так, пішов до більш забезпеченої і цього не скриває
Ирина-bbd0• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
У неё есть генератор.дрова и она не ноет сутками что у неё лапки?)))
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ну машина та квартира точно є. Тому з нею він вже і розписався
Ирина-bbd0• 01 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Автор-раша бот
Тоже так думаю
Ибо тема....ну тупая тема)))))
Ирина-bbd0• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Ну так и счастья людям
12 галюцинаций• 01 июля 2024
Где он находится? На передовой? Или тыловик? Если тыловик -так они гуляют как здрасьте)
З родзинкою• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Краще гірка правда.
Я так також тішила себе ілюзіями, виправдовувала свого козла. Поки в один день не дізналась про іншу. Перш ніж з нею зійтися він багато з ким переписувався, шукав варіанти. А я все чекала і виправдовувала(
Я тоже думала, что очень занят. Говорил, что на заданиях. А он по другим бабам ходил.
Ужасная травма у меня. Прошло уже больше года, а душевная боль есть.
З родзинкою• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
И мне предложение сделал. Говорил, что усыновит моего ребёнка!
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
А мені обіцяв як відслужить одружимось, а потім познайомився з більш забезпеченою і за кілька місяців з нею одружився та продовжує служити. Ось так вірити та виправдовувати. Тільки вчинкам можна довіряти і все.
Тану на сонці• 01 июля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Зробив пропозицію і не розписались?
Пишущаяся• 01 июля 2024
Бувають різні дні. Але ми домовлялися, що ’добрий ранок’ та ’добрий вечір’ подовжують мені життя і обнуляють напругу, скидають тиск. Він все одно почне рости як тільки я закрию месенджер, але якщо не скидати, то мені буде дуже погано.
Тому пише.
Не завжди швидко доходить. Але то вже не його провина.
Тому пише.
З родзинкою• 01 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
Зробив пропозицію і не розписались?
Не-а
Сказал, что через год
И_В_офигительных_штанах• 01 июля 2024
Ответ дляMarmu
я високомовно? взагалі-то почитайте, що фронтовики ще за часів другої світової не любили згадувати фронт, це давно відомий факт. і я не мала на увазі нікого образити. я написала, що люди по-різному переварюють травми - хтось намагається забути, а комусь треба обговорити це тисячу разів.
Хтось згадує хтось ні . Так буває.