Зоркая Зорро• 01 июля 2024
Весільна мама!
Як ви думаєте в брючному костюмі може бути мама нареченої? Переміряла купу плать, то все не альо або бабушкин фасон! Поміряла саітлий костюм то клас виглядає
Результат:
вже голосів:
94 (97.92%)
Брючний, да можна
2 (2.08%)
Ні, плаття тільки
Верочка 100%• 01 июля 2024
Аби не в купальнику.
Усім байдуже, вам подобається - і цього вже досить
КартаБезКомиссий• 01 июля 2024
У моем мамы был шикарный шелковый брючный костюм, выглядела великолепно. Берите костюм.
Міняйловна• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
фото
В брючном тоже отлично.
Выбирайте тот в котором вам комфортно.
Оба наряда хорошие.
Выбирайте тот в котором вам комфортно.
Оба наряда хорошие.
УраганнаЯ• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
фото
Костюм - тоже отлично!
Слушайте, Вам отлично во всем
УраганнаЯ• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Незнаю, що обрати з цих варіантів
Чисто з цікавості - бачила це в Подолянах. Вгадала?
По темі - я би взяла брючний, але через зручність, бо на вигляд Вам в те і те личить
Зоркая Зорро
• 01 июля 2024
Ответ дляМіняйловна
В брючном тоже отлично.
Выбирайте тот в котором вам комфортно.
Оба наряда хорошие.
Выбирайте тот в котором вам комфортно.
Оба наряда хорошие.
Перловая Кашка• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Незнаю, що обрати з цих варіантів
Плаття краще. Але беріть, що вам подобається
Танцепесенная• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Незнаю, що обрати з цих варіантів
Перший як на мене , краще Вам пасує , але то вже Ви вирішуйте.
Перловая Кашка• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
фото
Дивіться ще по грошах. Останнє плаття іи більше не одягнете. Всі інші наряди будете носити
Міняйловна• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
фото
Я бы выбрала либо самый первый вариант, на самом первом фото, либо брючный.
Не против• 01 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
фото
Автор, верх в брючном костюме сидит неочень, вернее Вы в порядке, а вот лекала к сожалению не подчёркивают достоинств, наоборот. Мне не нравится как сидит в области груди, пройма. В платье верх мне нравится больше, но мне оно как будто чего-то не хватает, возможно с другой обувью и аксами будет отлично, пока фото не видела была за брюки, на Вас лучше сидит платье. Я бы посмотрела ещё. Хорошей Вам свадьбы и быть красоткой
Роза в вазі• 01 июля 2024
Мамо ,з вашою фігурою можна знайти набагато кращі варіанти. Їзжайте у більше місто, бо в тому пгт,де ви зараз міряєте зовсім негарні плаття