Шикаю і викаю• 02 июля 2024
Хто розбирається у виведенні бородавок?
Всім привіт!
У дитина на пальці знизу бородавка. Лікар прописав засіб для виведення. Купили веррукутан. Через тиждень використання відкрилась чорна якась велика така площина. Я ніколи з цим не зтикалась. Що воно таке?
Запис до лікаря на найближчі дні не доступний. Дякую за консультацію хто в темі.
Акуна_Матата• 02 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ні
У меня чернеет после чистотела, но печет при этом, потом через время отпадает
66сезон666серия• 02 июля 2024
Думаю корінь. Було таке саме. Нам лікар рекомендував вижигати йодом. Тобто тримати паличку з йодом 5хв. декілька разів на день. Все відпало. Але ми не використосували інші засоби крім йоду після мозольного пластиру.
Шикаю і викаю
• 02 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Схоже на те, що корінець бородавки засох, скоро відпаде.
Дай Бог)
Блиск думки• 02 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Дай Бог)
У мого сина в дитинстві теж була бородавка, тільки не на пальці а на стопі (на підошві). Теж почорніла після того, як я її витравила. І за пару днів після почорніння відпала, на її місці деякий час була чистенька ямка, з віком затягнулось і сліду немає))
Баба на горошині• 02 июля 2024
Так само було при веррикутані,
виводили довго, бородавок було багато, деякі чорніли, деякі ні
Шикаю і викаю
• 02 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Після почорніння продовжували мастити чи ні?
Силиконочка• 02 июля 2024
Вывела сыну бородавку за пару дней. Чистотел из аптеки за 35грн. Уже год прошёл- новых больше не появляется, на том месте не осталось и следа.
Точно уже не помню, мазала 3 или 4 дня
Телячі ніжноСті• 02 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Все это лирика, только лазер
Ні не лірика! Я вивела всій родині папіллеком! До цього декілька разів виводила лазером, росла знову.Автор, у вас все ок, маєте далі і ця чорна штучка випаде. Це відмерші корінці. Я зачищала їх накожницями.
Блиск думки• 02 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Все это лирика, только лазер
Неправда. Я сину вивела давно, більше 10 років назад, більше бородавка не з´являлась. Собі виводила 2 роки тому, так само, вже й сліду немає.
ЯспАкойнаЯ• 02 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Все это лирика, только лазер
Колега дитині кілька разів лазером виводила і виростала знову. Поки хтось не порадив засіб такого плану. Вивела на раз, два , три.
ПП-шница• 03 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Все это лирика, только лазер
дивно, ця ’лірика’ (а саме сік чистотілу і йод) вже років з 20 тому назавжди позбавили мене мілких бородавок на шиї і від 2х підошвенних бородавок на нозі.
ПП-шница• 03 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
но-но, Ви чого людей заробітку лишаєте? а хто грошики буде нести за лазер?
Бяки-козяки• 03 июля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Все это лирика, только лазер
Я Кералітом вивела і сліду немає і не повертається, за місяць