Гірчинка• 04 июля 2024
А вы принадлежите к какому типу людей?
1 тип - неважно, что у меня некрасивые зубы, неухоженные волосы, странной формы ногти - я все равно накуплю себе разной бижутерии и украшений.
2 тип - главное - чистая голова, свежая стрижка, аккуратные ногти, чистые зубы, сияющий цвет лица. Украшения не обязательны.
3 тип - я богиня. У меня шикарно подобраны украшения и я невероятно ухожена и красива)
Результат:
вже голосів:
57 (57.58%)
2 тип
26 (26.26%)
Тыц
10 (10.1%)
3 тип
6 (6.06%)
1 тип
Амелі на мілені• 04 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Какой ужас.
Навпаки
Тваринам було б важко з нами - ми часто не вдома.
У мене був котик, але захворів і помер поки мене не було вдома (була військовою). Ті, хто доглядав - не змогли відвезти до ветеринара. З тих пір тварин у мене немає.
Грабля• 04 июля 2024
Була дуже довгий час типом 3, а останні років 5 втомилась і вирішила нафіг треба стільки часу на те спускати і перейшла в тип 2 )))
Кофр для ноги• 04 июля 2024
Ответ дляГірчинка
Почему?) просто это те люди, которых я наблюдаю вокруг)
Я вообще не вижу вокруг себя людей с украшениями. Вы в цыганском таборе живёте?
Гірчинка
• 04 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
Ну почему, я наблюдаю на людях в магазине, в переходе. В общественном транспорте не езжу, но даже на улице просто вижу людей с украшениями. Также на фото в инстаграмм, фейсбук. И вот свекровь у меня тоже любит серебро.
ОхиИВздохи• 04 июля 2024
Мені ’важко’ одягати прикраси, якщо немає настрою, прямо мені заважають.
Це буває досить часто.
Але я стараюсь собі програмувати образ і стан - і переводжу себе в стан ’Богині’ )))
Чому так складно - у мене стан переважно апатичний, близький до депресії, тому я намагаюсь контролювати свої ’налаштування’))
Це буває досить часто.
Мона Лиза• 04 июля 2024
У меня нет двух передних зубов. При этом в 2017-2019 годах я накупила себе украшений ручной работы. Которые почти не ношу