Дівчина заглядєніє• 04 июля 2024

Як часто Ви спілкуєтеся з мамою по телефону?

По скільки разів на день?
Хто кому частіше дзвонить?
Про що в основному говорите?
Всім тихого та гарного дня 🇺🇦
Результат:
вже голосів: 167
55 (32.93%) По декілька разів на день
50 (29.94%) Один раз на день
33 (19.76%) Пару разів на тиждень
16 (9.58%) Рідко
13 (7.78%) Інший варіант
автор Дівчина заглядєніє • 04 июля 2024
Вона стала незрячею. Я кожні вихідні до них(батьків) їзжу. І там говоримо годинами. І як я тільки приїжджаю додому, вона вже дзвонить і знову говоримо, наче мене в неї не було. Я просто вже не встигаю навіть щось зробити толком бо постійно на телефоні. Так хочеться хоч пару днів не говорити. Наче ж моя мама, я розумію це. Але я дуже не люблю ’вникать’в усі подробиці.
Ще з дитинства в мене є образи на неї. Вона мало приділяла мені уваги, більше тато в мене був мамою, як були перші критичні дні, я злякалася, а вона на мене накричала що я постіль замастила, і я руками прала, дала мені тряпки підкласти, і так і в школу ходила. Ніяких прокладок і пояснень. Я тоді дуже образилася, бо мені моя тітка все пояснила і купила прокладки. Мені було дуже соромно тоді і образливо. І ще багато таких моментів. А тут прямо тепер я повинна їй все розповідати.. ще й сердиться. Бо у тьоті Олі дочка більше уваги приділяє, і дзвонить завжди, а я вредна..
А мені не хочеться, просто не хочеться і все.

Міряю від одиниці• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Чому питаю. Мені 37 років, і раніше,десь до 32-33, мама дзвонила рідко, спілкувалися десь раз на тиждень. Зараз кожного дня по разів 5-6 дзвонить, і хоче говорити і говорити. І їй потрібно всі подробиці, що їли сьогодні, де була,що купила, де чоловік, де діти, куди завтра йдеш, що плануєте і тому подібне. А потім.. ну що, носиш ту сукню що купила, а що чоловік сказав, а як Ви спали сьогодні..
Я просто іноді не витримую і говорю Яка різниця? Тобто їй треба всі подробиці мого життя.
Просто раніше її це не цікавило.
А тепер говорить що я вредна і не хочу нічого розповідати..
І я вважаю що одного разу на день достатньо поговорити по телефону, а не 5-6 разів.
А сколько ей лет? Она не работает?
Ганцю в кєдах• 04 июля 2024
Пару раз в день,про все базікаємо
автор Дівчина заглядєніє • 04 июля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
А сколько ей лет? Она не работает?
63 роки
БезПаспортаНеПродаю• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Просто раніше її це не цікавило.
Поки в неї було своє життя і свої клопоти - вона вас не чіпала, а тепер мабуть відчуває себе самотньою, тому й дзвонить.

Подумайте, що трапилось за цей час. Можливо вийшла на пенсію, або лишилась сама без чоловіка, або подружки роз´їхались через війну.
А можливо вона просто через війну переоцінила важливість родини.

По темі - мами немає вже. Як була зідзвонювалися щодня на пів години мінімум. Тато лишився сам, він не любитель спілкуватись і я думала, що ррз в тиждень може й дзвонитиме. А він щоранку телефонує. Зараз городи то може раз в 2 дні. А може декілька разів на день. Після смерті мами і брата я до цього ставлюсь нормально. Бо окрім мене у нього нікого немає.

Сину 20. Дзвоню раз на тиждень. Розумію, що у нього свої справи. Та й мені є чим зайнятись.
ГейТуда• 04 июля 2024
Три раза в день - утром, в обед и вечером)
О жизни, о погоде, рассказываю о сыне, о стройке, где были, что делали. Шлю фотки , она мне присылает
Ей интересно, она одна живет
Ганцю в кєдах• 04 июля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Говорила зранку і ввечері обов´язково. А тепер нема з ким . Ще з півроку після смерті мами рука тягнулась до телефону. Говоріть, поки є з ким
Для мене це дуже страшно

Сіґеле-міґеле• 04 июля 2024
Раз на тиждень. Або рідше.
Вакцениро Вона• 04 июля 2024
Раз в день обязательный звонок, мне надо ее голос услышать что б понять что все ок и чувствует себя нормально
Можем в день и больше созвониться если что то обсудить ест
В вайбере в течении дня еще переписка у нас общий чат с мамой и сестрой
Мона_Лиса• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Просто раніше її це не цікавило.
Есть такое.
Ей скучно.
Нет подруг, друзей, товарок с кем общаться. Вот она вас и достает.
Начинайте понемногу уменьшать количество разговоров.
Придумайте, что вы заняты. Например спорт или курсы онлайн, ребенок, работа дополнительная.
Ещё лучше найти ей хобби, занятие где она найдёт свободные уши.
В любом случае, отрезайте пуповину.
Маму любить, помогать и уважать, но вы уже взрослый человек со своей семьей.
автор Дівчина заглядєніє • 04 июля 2024
Ще говорила що чоловік в мене не такий, що одній буде краще..
І просить приїхати на тиждень, два , поки в дітей канікули. Говорю що в мене чоловік є, йому треба їсти готувати, бо він один працює на всю сім´ю, а вона говорить що він і сам може собі приготувати і я не обов´язково маю готувати кожного дня. Або говорить щоб я її до себе взяла на пару днів. Але в нас ітак місця мало..
Просто все життя її було мало, і я звикла до цього, а зараз ну дуже багато.
А ще її подруга все життя живе з донькою, якій вже 42 поки, і бачиш як їм добре, вони як подружки завжди разом всюди.
Отак все, розумієте..
Чоловік мене розуміє, і йому це не подобається, бо говорить що вже й в туалет не можна без неї..
Ганцю в кєдах• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Яке ви не розумне,до сих пір образи носить.Вони не знали як нас воспітувати.Просто їх не навчили
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ви прямо мою маму описали.
Це звичайні егоїсти. Вони тоді не звертали зайвої уваги , а на старість їм потрібна ця увага, тому вони її вимагають.
Я трохи ставлю рамки по тривалості розмов, але все одно ні зв´язку постійно. В мене немає образ.
Ви намагайтеся позбутися образ - це головне. Тоді і спілкування буде легше.
Вони просто люди і звісно не ідеальні, їх ніхто не вчив любити і виховувати дітей.
Люблю ВалЄру• 04 июля 2024
Пару раз в неделю 30-50 мин. Или в день когда пиздец рядом, типа вчерашнего в Днепре..
Аноним_1858• 04 июля 2024
Часто, пока мама была жива. Мы еще и работали вместе (семейный бизнес). Мама была самая лучшая(((. Сейчас с папой два раза по телефону, вечером со звон по видео. Он в Донецкой обл., пока сидит. Сестра тоже с мамой часто говорила, у нее еще и развод тяжелый, мама ее очень поддерживала всегда. Мы с сестрой тоже почти каждый день общались (в разных городах), как не стало мамы - стали еще больше говорить, как функцию мамы на себя взяли. Многое отдала бы, чтоб услышать вновь ее голос…
автор Дівчина заглядєніє • 04 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Тобто не знали? В неї теж були критичні дні, вона не могла мені пояснити нормально?
Знаєте я про них ніколи не чула, і тут прокидаюся вся в крові, я до мами, а вона насварила мене і сказала все негайно випрати! Я пам´ятаю в якому я шоці прала ту простінь. Ні слова про менструацію, поки тітка не пояснила що це буде раз у місяць і що є прокладки, бо в мене на штанці протекло і вона запитала чи пояснювала мені мама.
Аноним_• 04 июля 2024
Раз в неделю, минут на 10
Не о чем особо говорить
Ганцю в кєдах• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мені не пояснювали.Я пару років ще соромилась сказати.Питала маму чому.Сказала,що думала я знаю,читала чи мені розповідали.Мама тоже соромиться.Таке виховання раніше було.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 июля 2024
Вона хоче щодня, я хочу раз на тиждень.

Чумацький Шлях• 04 июля 2024
Мама померла 6 років назад, з татом говоримо 1-2 рази на тиждень, по 20_30 хв, тато в окупації, зв´язок не дуже, тому рада тому що є.
Мамаша в бигудях• 04 июля 2024
Щоденно. Дзвоню по відео по дорозі на роботу. Вона вже звикла і чекає. А як не подзвоню, бо їду не сама, то вже переживає)
Кастрюлька• 04 июля 2024
По несколько раз в день. Сейчас еще война и прилеты часто, а мы живем достаточно далеко друг от друга.
Allein74999• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Просто раніше її це не цікавило.
У мамы нет своей жизни, пытается жить вашей.
Еще 12 лет назад подымала трубку со словами «ничего нового не произошло». В ответ выслушивала о неблагодарности и прочем, а потом где и что у нее заболело, кольнуло, кто умер, кто куда посмотрел и тд…Достало.
Борщичок• 04 июля 2024
Раз-два на тиждень.
автор Дівчина заглядєніє • 04 июля 2024
Ответ дляAllein74999
Так само і я змушена слухати про сусідів, про болячки.
Рік назад я працювала, і коли в неї стався інсульт, я змушена була звільнитися з роботи, бо треба було з нею їздити по лікарнях і цілими днями бути в лікарні, щоб її годувати і допомогати. Зараз вона вдома, сама пересувається, тато їй готує . І я хочу знову на роботу, бо фінансів не дуже вистачає. І коли я їй про це сказала, то вона обурилася, Яка робота? А я? А хто зі мною буде? Ось так. Але всеодно я думаю йти працювати.
Зараз говорить постійно що треба консервацію мені крутити, її багато треба говорить. І я починаю розуміти що моє особисте життя закінчується.
Я її запитала, а якби я жила далеко то що? Вона сказала що жила б у мене..
автор Дівчина заглядєніє • 04 июля 2024
Ответ дляБорщичок
Раз-два на тиждень.
Ідеально просто
Борщичок• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Співчуваю вам. Замість мами ви тепер маєте дитину... Йдіть на роботу, мати звикне до цього.
Клевотница• 04 июля 2024
Всегда она мне звонила вечером, она рассказывала свои новости, расспрашивала про детей, мою работу. Спрашивала приехать ли помочь…а потом она звонить уже не смогла, ушли силы и через 4 месяца ее не стало. Мамочка, спасибо за все, что ты для меня сделала
МаринаХ28• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Просто раніше її це не цікавило.
Я Вас розумію як ніхто мабуть. Також мама особо не цікавилась мною та моїм життям, і коли її пробиває поговорити на особисті теми, розпитує, то я прям нервую і мені чомусь не зручно, я викручуюсь і перевожу теми🙁
Allein74999• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Отца, как помощника, компаньона и свободных ушей ей не хватает? Че к вам-то присосалась.