Дівчина заглядєніє• 04 июля 2024
Як часто Ви спілкуєтеся з мамою по телефону?
По скільки разів на день?
Хто кому частіше дзвонить?
Про що в основному говорите?
Всім тихого та гарного дня 🇺🇦
Хто кому частіше дзвонить?
Про що в основному говорите?
Всім тихого та гарного дня 🇺🇦
Результат:
вже голосів:
55 (32.93%)
По декілька разів на день
50 (29.94%)
Один раз на день
33 (19.76%)
Пару разів на тиждень
16 (9.58%)
Рідко
13 (7.78%)
Інший варіант
Дівчина заглядєніє
• 04 июля 2024
Ответ дляAllein74999
Отца, как помощника, компаньона и свободных ушей ей не хватает? Че к вам-то присосалась.
Бо тато на неї сердиться вже і говорить мені, що просто йде в гаражі щось крутить, щоб від неї відпочити.
Дівчина заглядєніє
• 04 июля 2024
Ответ дляМаринаХ28
Я Вас розумію як ніхто мабуть. Також мама особо не цікавилась мною та моїм життям, і коли її пробиває поговорити на особисті теми, розпитує, то я прям нервую і мені чомусь не зручно, я викручуюсь і перевожу теми🙁
Так, і в мене було пару спроб, типу а до якого ти лікаря зібралася, говорю що до гінеколога, так, все, потім швидко дзвонить і хоче розпитати що ж там лікар сказав, а я сказала що це моє особисте. Вона тоді образилася. Але постійно запитує куди ж я йду і що мені треба там. То говорю що хочу нову сумку, окуляри чи ще щось купити, так вона відразу, а що в тебе геть сумки немає? То забери мою, вона ж мені вже не треба. А навіщо тобі окуляри нові,носи старі, ти ж колись купувала. Ну і тому подібне.
Allein74999• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Поэтому она решила портить жизнь вам. Красавица. Моей просто портить жизнь уже некому - отец, отчим и кот на тот свет сбежали от нее.
Своего не предлагать• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вона стала незрячею. Я кожні вихідні до них(батьків) їзжу. І там говоримо годинами. І як я тільки приїжджаю додому, вона вже дзвонить і знову говоримо, наче мене в неї не було. Я просто вже не встигаю навіть щось зробити толком бо постійно на телефоні. Так хочеться хоч пару днів не говорити. Наче ж моя мама, я розумію це. Але я дуже не люблю ’вникать’в усі подробиці.
Ще з дитинства в мене є образи на неї. Вона мало приділяла мені уваги, більше тато в мене був мамою, як були перші критичні дні, я злякалася, а вона на мене накричала що я постіль замастила, і я руками прала, дала мені тряпки підкласти, і так і в школу ходила. Ніяких прокладок і пояснень. Я тоді дуже образилася, бо мені моя тітка все пояснила і купила прокладки. Мені було дуже соромно тоді і образливо. І ще багато таких моментів. А тут прямо тепер я повинна їй все розповідати.. ще й сердиться. Бо у тьоті Олі дочка більше уваги приділяє, і дзвонить завжди, а я вредна..
А мені не хочеться, просто не хочеться і все.
Якщо не хочеться, то і не треба. Я б звонила раз в пару днів і казала, що не встигаю по господарству поратися, по роботі, дітям. Може, що ще знайшли підробітку сказати і зараз на роботі. От немає часу і все. В мене теж образи на маму і тому я б так і зробила.
Дівчина заглядєніє
• 04 июля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я їй так часто і кажу, немає часу. Вона говорить і чим же ти там так займаєшся,що ти завжди зайнята?🙄
Своего не предлагать• 04 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Робота, діти, прибирання, готовка, на ринку, у лікаря. Що мало занять? На голову вона вам уже вилізла
Дівчина заглядєніє
• 04 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
2 роки не розмовляла і не виникає бажання
Нічого собі, а чому так?