Наполеон Бонапарт• 04 июля 2024

Впала дитина порадьте

Дитина 1,2 роки, хоть не впевнено, впав сьогодні назад на потилицю.Як це зробив не бачила, на секунду відвернулась, повертаю голову він лежить вже і кричить.Я була зовсім поряд в декількох десятках сантиметрів, проте "гупу" від падіння не почула, якби він вдарився головою був би чутно удар.Я не розумію як так можна було тихо впасти.Порадьте будь-ласка, може це означати що він не травмувався,дуже переживаю?
Tammy21• 04 июля 2024
Струс та внутрішні травми можуть не одразу проявитися. Таких маленьких потрібно обов´язково оглядати та моніторити лікарю (!). Їдьте зараз!
AnnaOst• 04 июля 2024
Якщо не ригає, не порушена координація, не сонний, або навпаки перезбуджениц, не плаче більше ніж звичайно і зіниці нормальні, то все з ним добре. Моя дохрічна донька сьогодні умудрилася отримати дверима по лобі, теж мало не посивіла
Дона Ко Ко• 04 июля 2024
Регулярно такая тема) скорее всего все ок. Ребенок сначала сел на попу, а потом опрокинулся.
Если нет связи со своим педиатром, то наберите скорую и попросите консультацию.
Они скорее всего скажут, что если нет проявлений сотрясения и странного поведения, то пару дней наблюдать.