Наполеон Бонапарт• 04 июля 2024
Впала дитина порадьте
Дитина 1,2 роки, хоть не впевнено, впав сьогодні назад на потилицю.Як це зробив не бачила, на секунду відвернулась, повертаю голову він лежить вже і кричить.Я була зовсім поряд в декількох десятках сантиметрів, проте "гупу" від падіння не почула, якби він вдарився головою був би чутно удар.Я не розумію як так можна було тихо впасти.Порадьте будь-ласка, може це означати що він не травмувався,дуже переживаю?
Дона Ко Ко• 04 июля 2024
Регулярно такая тема) скорее всего все ок. Ребенок сначала сел на попу, а потом опрокинулся.
Если нет связи со своим педиатром, то наберите скорую и попросите консультацию.
Они скорее всего скажут, что если нет проявлений сотрясения и странного поведения, то пару дней наблюдать.