Звоночек• 05 июля 2024

Со свиданями нужно сейчас быть осторожными?

Даже не знаю в какой раздел отнести, но это мрак.

"Чоловік навів російські ракети на будинок жінки через відмову у спілкуванні, – прес-служба Центрального районного суду Миколаєва.
У телефоні "залицяльника" знайшли переписку із телеграм-ботом окупантів, куди він надсилав координати місць, де, на його думку, розміщувались ЗСУ. Серед них виявилася і багатоповерхівка, в якій проживала жінка, яка не захотіла підтримувати з ним тісні стосунки."
Пожарник• 05 июля 2024
это мужчинам нужно быть осторжными, вдруг в ТЦК сдадут

Байрактарна• 05 июля 2024
Ну так дебіли завжди були і будуть. Тільки методи помсти змінилися.
Он дитину 8 років вбили, бо маму не поділили.
Сокодавка ще та• 05 июля 2024
Ответ дляПожарник
Мужчинам надо самим туда идти, а не пугать их
yer• 05 июля 2024
то та жінка жива?? чи він вбив її тією ракетою? жах
Бутерброд и я• 05 июля 2024
так туда прилетело в итоге или нет?
Та легко!• 05 июля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
С какой целью?
автор Звоночек • 05 июля 2024
Ответ дляyer
Трошки більше знайшла:
Суд розглядає справу обвинувачення 46-річного чоловіка у вчиненні кримінальних правопорушень, зокрема в державній зраді.
Жінка відмовилася спілкуватися з обвинуваченим, який загрожував надати її координати для ракетного удару.
Триває розгляд справи за обвинуваченням 46-річного чоловіка у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених цілою низкою статей Кримінального кодексу України.

Під час засідання було допитано свідка. Жінка розповіла, що обвинувачений отримав її номер телефону та інші дані, внаслідок виконання своїх службових обов’язків, як працівника одного з поштових відділень, коли вона отримувала відправлення. Після чого почав надсилати їй повідомлення.

Жінка не бажала підтримувати спілкування. З часом обвинувачений повідомив їй, що співпрацює зі спецслужбами Росії та надасть їм координати її будинку для завдання ракетного удару. Ці погрози жінка серйозно не сприймала. Вона впізнала обвинувачуваного.

Суд продовжив строки тримання під вартою. Відповідно до матеріалів справи, обвинувачений, за грошову винагороду погодився надавати, особам, які позиціонували себе, як представники Росії, інформацію про дислокацію підрозділів ЗСУ та об’єктів критичної інфраструктури у Миколаєві.

Надалі він надсилав інформацію, із зазначенням географічних координат місць, де, на його думку, розміщуються підрозділи ЗС України.

Одне з повідомлень містило координати житлової багатоповерхівки, яка жодним чином не використовується для військових цілей.
Сонечко• 05 июля 2024
колись я відмовила одному, то він взяв контент з моїх соц мережах і виставив в соц мережу на все місто, щоб мене пліткували. Але я попросила видалити, то видалили адміністратора групи. Хвора людина?? Хотів мене принизити чи щоб люди пліткували на все місто, де я народилася і ходила в школу і садок. Це був жах.
Колишня муза• 05 июля 2024
Ответ дляПожарник
Куда нужно написать и какую информацию предоставить чтоб сдать мужика? Живет не по месту прописки

МинерАлочка• 05 июля 2024
Всегда надо было быть осторожной. Не только сейчас.
И в машины не садиться к незнакомым тоже нельзя
МинерАлочка• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
а что там такого было, что вам стыдно за ваш контент?
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
нічого стидного, але нащо моє лице було показувати на все місто, мою сторінку в соц мережах?? нащо щоб хтось думав про мене?? можливо пліткував
МинерАлочка• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
мужик, конечно, козел
Но вы же сами своё лицо в интернете показали. Для чего? Чтобы все видели и смотрели. Так чего обижаться? Все видят и смотрят
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
це була особиста сторінка, де там була моя робота, я точно не хотіла щоб знало все місто. Выходить що ніхто не знав мою сторінку, крім нього, і я не хотіла щоб ніхто не знав, а він взяв і виклав, хтось йому допоміг викласти, щоб мене поставити в неловке положення. Це хвора людина??
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
мужик, конечно, козел
мою сторінку ніхто не знав, я ніде не світилася. даже ніхто не лайкав. А воно хотіло мене принизити, щоб все місто гуділо де я виросла і школу закінчила
МинерАлочка• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
еще раз. Все, что попало в интернет - могут увидеть все. Не хотите, чтобы кто-то смотрел - не выкладывайте.
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
мужик, конечно, козел
це настільки він був злий на мене що я йому відмовила, при тому що в нього вже була дівчина з якою він жив рік чи більше, це хвора людина??
Бесбардак• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
Так сторінку в соцмережах для того і ведуть, щоб бачили інші. Ні?
МинерАлочка• 05 июля 2024
Ответ дляБесбардак
наверное, нет

МинерАлочка• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
эта страница в соцсети. Ее мог увидеть кто угодно.
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
мужик, конечно, козел
да, йому вже народили 3 дитину, щоб не забрали видно на війну;))
автор Звоночек • 05 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Но она же не была подписана именем автора, то есть в любой нормальной стране она могла подать в суд за втручання в приватне життя.
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляЗвоночек
да, а здесь как -то не хотелось теребить рану, вдруг все напрасно было бы, тогда еще болела сильно. А так за такое мне не жалко было бы чтоб понес полное покарание мудило то
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляЗвоночек
Просто кто эти люди?? Ему больно было жить?? Это больной человек?? Притом что есть дети, ему рожают еще детей
Хочу барабульки• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
Не хвора. Мстива
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Не хвора. Мстива
настільки пуста душа і нещасна, щоб жінку принизити, просто бездарний чоловік. І це нешастя я колись зустріла по дорозі додому.
Хочу барабульки• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
Це вам хочеться, щоб він був нещасним. А насправді він може й щасливий. Просто таким чином помстився. Хоча якщо в тих фото не було нічого такого, за що мало б бути соромно, то який сенс? Ви себе більше накрутили. Нікому нема діла до вас.
Сонечко• 05 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
ви розумієте що таке виставите людину на все місто для обговорення?? це маленьке місто, де я прожила молодість, ходила в сад і в школу. Ця людина нащасна була навіть тоді коли вже жив з дівчиною, щасливі такими справами не займаються. Нещасна людина яка завидовала мені і не змогла змириться що я його не прийняла назад.
автор Звоночек • 05 июля 2024
Ответ дляСонечко
Нарциссы, абьюзеры, психопаты, тираны. И они скрываются под личиной душек, компанейских парней. ценимых сотрудников, хороших сыновей.
Но вот на женщинах они отрываются. А еще у них круговая защита и порука в лице родных, женщин, что находятся в данный момент с ними в отношениях и считают, что вот с ней, а вот это другие были бляди и обижали моего пусеньку, коллеги, закадычные друзья и т.д.. Есть и книги и интересные видео на эту тематику, типа Абьюзер и его окружение, защита. Кто защищает абьюзера.

Это реально страшные люди, аморальные и беспринципные, мстящие годами.
Хочу барабульки• 05 июля 2024
Ответ дляСонечко